Havaalanlarında neden her sey bu kadar pahalı?

Geçen yurtdısına giderken su alayım dedim. 4 lira mnkym. Su 4 lira. Ulan hayvan o suyu 25 kurusa satıp kar edenler var. 4 lira nedir ya. Soyguncular. Bir de buradan su, kola alanlar kendilerini havalı, kuul sanıyorlar. Sen kuul degilsin birader, enayisin mnykm. Suya 4 lira veren kerizden baskası değilsin.

Yok mudur bunun tavan fiyat uygulaması ya. Devlet çıksın desin ki, 1.5 liradan fazlaya satamazsın suyu. Ya da kendisi havaalanlarına uygun fiyatlı yerler açsın. Bu soyguncular da batsın, sürünsün, beter olsun mnkym.

Ha bu arada Amerika'da burger king'te yedigim menünün 3 katı fiyatına menü satıyorlar. Hayır bunu bir de utanmadan yapıyorlar. La kodugum hamburgerin içine çeyrek altın mı koyuyorsunuz nedir yani.

Güncellemeler:
İngilizce İşletme mezunu adamım bana gelip de ''kirası yüksek ondan pahalı'' demeyin. Kondomumuzdan, kız arkadasımızla aynı evde kalmamıza, sigara içmemizden, kadınların kürtaj hakkına kadar karısan devlet, şu olaya el atsın da bir tavan fiyat uygulasın. Hem kiralara hem fiyatlara. Kısacası devlet, işini yapsın. Bu kadar zor değil. Dünyanın hiçbir gelismis ülkesinde devlet, bireylerin özel hayatına karısmaz. Devlet, halk için vardır. Halkın refahını yükseltmek zorundasın sen

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• etrafta başka alcak yakın bir yer yok karaborsa bildiğin kanks

0|0
    0|0
    • Almadım gittim tuvaletten içtim. Bu zenginlik değil bildigin kerizliktir. Çocuklugumda çesmelerden beles içtigim suya, her girdigim ortamda sebilden beles içtigim suya 4-5 lira verirsem gözüm açık giderim.

Yükleniyor...