Hoslandigim cocuga servisteki herkese rezil olduuuum?

Servisle gidiyoduk uzun yol oldugu icin benim midem bulandi sonra agzimda igrenc bir su tadi vardi onu yuttum boylr midem fena haldeydi sonra geğiirdim herkes duydu resil oldum cikista yine servise binerkej bazilari baja ters ters bakiyofu bindigimde sojra bazisi gulyodubfalan ya psikolojim cok bozuk okulu bile birakmayi dusunuyorum napcicam yaaaaaaaaa

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• :D :D Saçmalama Aynısı Sınıfta Başıma Geldim.3-4 Sonra Bi' Kıza Teklif Ettim Kabul Etti. Erkeklerin Bu Gibi Şeylere Çok Takıntısı Yoktur.

0|0
    0|0
    • Ya ama cidden igrenf bir ses cikti gegirme igrenc ses serviste indik sonra cikista geri binicex ya bazilari kizlar falan bana bir ters bakiyo jefret eder gibi sonra bir erkekte bana igreniyomus gibi bakti hosland8gim cocugafa rezil oldum offfffff

• Sen Erkeklerin Evde Çıkardığı Sesleri Duysan 😂😂

• Ya rezil oldum ya yarin okula gitmesemmi unutsunlar diye offf

En İyi Kız Görüşü

• ne okulu mu bırakcaksın
    akıllı ol biraz onlar hiç mi gegirmiyor aptal olmayın biraz sert dur neymiş hoşlandıgın çocuk varmış.. daha ne insanlar tanıcaksın , ayrıca onların yarın sabah gegirmicekleri ne maglum ve ya daha başka şeyler yapmicakları
    bırak millet kendi rezilliklerine gülsün...
    bu aptallar yüzünden gelecegini karartma
    zaten iki güne unutulur

0|0
    0|0
    • Ya hoslandigim cocuk off
      Hani eve gitmek icin bidaha servise biniyorus ya servise binerken 2 kız bana cok igreniyomus gibi bakti 1 kiz da guluyodu 1 cofukta ters bakti ya offfff yarin okula gitmesemmi unutsunlar diye yemin ederim ders calisicaktim dunden plan yaptim herseyi hevesom vardi simdi bir gram calisma istegim yok allah belami versinn

• Gercektenmi yani boyle hicbise olmamis gibi guluyumu yakin arkadaslarla komusuyumu yoksa herkes unutunada kadar sessizmi kaliyim

• sen konuştukca unutulur asıl

Erkekler Ne Diyor 1

• Hastayim kusura bakamayin falan deyip isi birazda sempatiklige vurup siyrilsaydin. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 😳 o kadar fena da değil yani okulu bırakacak kadar değil
    Hem çok da yakılacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • insanlık hali sonuçta ve bir süre sonra unuturlar

0|0
    0|0
    • Yok yemin ederim aglicam yarinda okula gitmicem o servisede bidaha binmicem offff napicam ya hoslandigim cocuga rezil oldum yemin eeerim bilmeyerek gegirdim oggk bir ses cikti offfffff

• ya takma kafana büyük bişey değil bu belki çocuk sempatik buldu :D

• sen malmsınsn ne okulu bırakacn kim ne derse desin umursama böyle şeyler olur unutur giderler

0|0
    0|0
    • Ama rezil oldum ya helede hoslandigim cocuga yaaa

Yükleniyor...