Benim ihtiyacım olam asıl şey ne sizce?

Kimseyle çıkmadım bu yasıma kadar aramadım da. Insanlara karşı cok cok güvensizim sevsem bile birine evet diyemiyorum kendini paralasa dahi. Bu beni aldatcak günün birinde sevmekten vazgeccek ya da baska seyler öne sürerek vazgeçiyorum. O gittkten sonra da kendime acı cektiriyorum. Sonra bir iki ay geçiyo ona dönüyorum. Tabi oda beklemiyo böyle bişeyi konusuyorum ama gene evet demiyorum.. Sonra gene böyle gene böyle.
bir insan agzıma etse bile daha cok seviyorum hatta ettikçe daha cok. neden böyleyim bilmiyorum mutluluğu kendime cok görüyorum.
sürekli üzgünüm dram müzikleri filan. İçten Gülmek cok nadir gerçekleştirdigm bir eylem. Ve insanlar nasılsa ona göre sekilleniyorum. Bir insana iyilik yapmak bazen içimden bile gelmiyo insanoglu nankör amaan umrumda bile degil istedigim gibi davrancm diyorum.

Güncellemeler:
Assfg

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her indan ayni kefede olmamali insanlardan zarar gördum diye guveni kirmak bosadir sevgi buyuk bir servettir o israf edilmemeli sizi. Icin herseyi yapabilen insanla degil önunuze gelenle degil ölüme gelenle beraber olun yar tatlidir yar sevgidir yar bir estir yarsiz olmaz yarsiz durulmaz. onsuz ölum bile olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimseye güvenme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin sorunun nedir nigga biliyormusun sen lanet olasıca bir nigga'sın :D

0|0
    0|0
  • bir zenci aşkı (:

0|0