Eğlenceli olmak istiyorum ortamlarda eğlendiren taraf olur ya hani onlardan olmak istiyorum?

Bende bir çekingenlik var az böyle biraz da ağırbaşlılık. Aslında çılgın yanımda var ama galiba çok gün yüzüne çıkaramıyorum bunu Nasıl belli ederim? 😊😊😊😊😊🙈

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap oku ki kelime haznen geniş olsun ve cümlelere hakim ol. Kimin ne dediğini ğek takma şunu dersem ne derler ne düşünürler diye tasa yapma. Olaylara farklı açılardan bakmayı bil. Komik yönlerini gör. Gerekirse ekleme yap. Zamanla olur pat diye olacak bir şey değil. Ve hep aynı kişilerden ziyade farklı kişilerle sohbetlerin açık olsun ki her yere heemen uuum sağla.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok şaka yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu insanın içinde olan bişey bende ortamlarda ağır olayım diyorum fazla bir enerji var saklanmıyor 😄

0|0
    0|0
  • Doğuştan oluyor o kanks
    İçeri bir girip çıkman lazım :D

0|0
    0|0
  • olmazsın

0|0
    0|0
  • Basit dikkat çekiceksin ağır başlı olacaksın iyi noktalarda espri yapacaksın ve insanlara yaklaşımın güzel olucak :;)

0|0
    0|0
  • eğlenceli insan olmak için dikkatli olman , dinlemen ve ona göre zeki cevaplar vermen gerekiyor , biraz çaba gerekiyor , esprili fıkralar öğrenmen lazım. Zamanla bu bir anda olmaz

0|0
    0|0
  • arkadaşının kulağına dostum ben çılgınım diye fısılda 😂😂

0|0
    0|0
  • Benim gibi olmak istiyosun yani 😂

0|0
    0|0
  • La takıl bağa hayatuni yaşa da etmeduğun deliluk kalmaz valla istanbulun altını üstünü getirirsin sonra :)

0|0
    0|0
  • özgüvenli olarak

0|0
    0|0
  • Kafayı bul yaparsın (:

0|0
    0|0
  • Atılgan ol herkesin sevebilecegini dusundugun bir fikir ortaya at

0|0
    0|0
  • öz-güvenini-kullan-esprili-ol

0|0
    0|0
  • yüzüne gülerler ardından şebek mebek derler olma herşeyde bir hayır var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zamanla olur sen eğlenceli insanların arasında takıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...