Arkadaslarim gay oldugumu ogrenince disladilar :( ?

Neden dislaniyorum kirk yilda bir arkadas sahibiyim dedim onda da yuz cevirdiler laf yedim neden sizce ben mi kusurluyum da hic arkadasim olmaz nedir cektigim :(

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de öyleyim.. Ama söylemedim kimseye neden yaptın ki bu güvenle alakalı değil akıllılık edip söylemeyecektin.. Çok iyi insanlar var çevremde beni seviyorlar falan ama, bu konuya bakış açıları çok farklı.. Anında gözlerinde bambaşka bir boyuta vararım ve siler çoğu beni.. Yönelimimle gurur duysam da...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Herkesin tercihleri farklı ve özeldir imse kimseyi heteroseksüel olduğu için dışlamiyosa homoseksüellik de doğaldır arkadaş çevreni sen belirle diğer insanlar değil <3

0|1
    0|0
  • Ahh öyle düsünme demek gercek arkadas degillermis ona bak gercek yüzlerini gördün, elbete arkadasin olucak gay olmak kötü bisey degil ki :)

0|1
    0|0
    • Cok tesekkur ederim cok iyi kalplisiniz umarim sizin gibiler karsima cikar :)

• Sana yüz cevirenler kusurlu olanlar umursama milleti bırak

0|1
    0|0
  • Ya bırak onları insan olsunlar önce nolmuş yani gel ben arkadaş olurum seninle ;)

0|1
    0|0
  • Cok yakin degilsen dememelisin bence sonucta seni daha tam taniyamamislar

0|0
    0|0
    • Yedigimiz ictigimiz ayri gitmezdi desem
      Sanalda da oyle konusurken gayim derim kufurler ucusur :(

• Anladimmm

• Farklisin çünkü

0|0
    0|0
  • onlara da kayarsın diye korkmuşlardır

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşlarım da lezbiyen. Yüz çevirmedim ama nefret ediyorum aptal sevgili triplerinden

0|0
    0|0
  • bosver

0|0
    0|0
    • Neden ki canima tak etti millet ne guzel arkadaslariyla gezer tozar kavga eder benim mesaj hal hatir dahi yok :(

• Neden gaysın

0|0
    0|0
    • İnanin krndimi boylr mutlu rahat hissediyorum

• herkes eşcinsellere karşı önyargılı
    bunu bilmiyomusun
    elbet olur arkadaşn üzülme sen
    :(

0|0
    0|0
    • Umarim bir an once bulurum bir arkadas :(

• Soyleme kimseye. Arkadaslarin cinsel tercihlerini bilmek zorunda degil

0|0
    0|0
  • pff tedavi olsana ya.

0|0
    0|0
  • sende gay arkadaş bul

0|0
    0|0
    • Keske her çeşidinden olsa ama bulsam nerdeeeee :(

• gabileye bak

Erkekler Ne Diyor 11

• Ahh kuzum benim, üzülme sen sakın. Gerçekten arkadaşın olanlar senin cinsel kimliğini önemseyerek sevmemesi gerekir. Sonuçta seni hetero diyemi seviyordu bunlar, hayır. Ama kimliğini açıkladığında sevmediklerini belirtme cürretini buldular kendilerinde. Umursama kendileri kaybederler.
    Ben arkadaşlarıma söylediğimde alabileceğim tepkileri az buçuk tahmin ediyordum ve tahmin ettiğim gibi oldu, hepsi normal karşıladı hatta eskisinden daha iyi olduk bile diyebilirim. Seni sen olduğun için seven birilerini bulmanı dilerim.
    Hatalı üretim olan sen değil, seni sevmeyip dışlayan homofobik arkadaşarındır...

0|0
    0|0
  • Ama dışlanacağın belliydi. Herkes anlayışlı değil ki. Bana söylendi. Normal karşıladım. Olabilecek bir durum. Arkadaş bulman zor bir durum. İçini dökmek istersen buradayız. Ben yadırgamam.

0|1
    0|0
  • arkadaşın değilmiş onlar

0|1
    0|0
  • Biraz itici bir durum sağdan soldan onun işte... olduğunu duyarlarsa ben de yanında takılıyorum diye bana da laf bulaştırırlar mı falan filan yani zor ya normale göre farklısın o sebeple onlara da hak ver

0|0
    0|0
  • Kendin gibi olanlar arkadaslik yapman daha dogru olmaz mi? Bizim toplumumuzda ve bir cok toplumda da escinselik hos gorulmez bu bir gercek. sende bu gercegi defalarca yasamisindir. Fazla sansini zorlayip daha kirdirma kendini insanlara.

0|0
    0|0
  • kanka gabileden kovala, ben orada bise olan hatunlarlayım genelde ama.
    senin sekmentinden birileri var yani

0|0
    0|0
  • Sende söyleme kimseye

0|0
    0|0
  • Üzulmeyin gay bey

0|0
    0|0
  • erkek kizlar var onlarla arki ol

0|0
    0|0
  • Delikanlı adammış erkekçe söyledi diyen olmadı yani ayıp yaa

0|0
    0|0
  • salla sıkma canını herkese şunu yazmaktan sıkıldım ama cahillerin yaşadığı bir ülkedeyiz ne yaıkki

0|0
    0|0
Yükleniyor...