Peygamber efendimizi ne kadar tanıyoruz?

Anne- Baba adı?
Doğum tarihi?
Ölüm tarihi?

Sadece bu 3 soruyu Googleden araştırmadan okuduğu gibi cevap verecek kaç kardeşimiz var?
Bilmeyenlerde lütfen hemen öğrenip yorum yapsın. Kendisi ile yüzleşsin !!!

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimden utandım , ümmeti olmamıza rağmen gerçekten bilmiyorum.

571 Diye hatırlıyorum fakat doğum mu yoksa ölüm tarihimi emin değilim.

İyi ders oldu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• amine-abdullah
    571
    632 diye hatırlıyorum :)

0|1
    0|0
    • Yazan ellerin dert görmesin kardeşim :D

• Tanımaktan ziyade anlayabilmek önemli diye düşünüyorum. Anlayabilseler bu kadar savaşlar olmazdı.

0|0
    0|0
    • Anlamak için tanımak lazım hemde her açıdan. Ahlakı , davranışları , düşünceleri , merhametli oluşu vs her yönü ile Peygamber efendimizi tanımış olsak. O ahlak ile hareket etsek , dünya huzur içinde olur.

• Yani illa benim fikrim diyorsunuz

• Yok estafurullah. Aynı şeyi farklı dilde konuştuk

Erkekler Ne Diyor 3

• Anne adı amine 571 623 bunları biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Anne adı amine
    baba adı abdullah
    doğum tarihi 571
    ölüm tarihi 632

0|0
    0|0
    • Eyvallah. Allah bunları bilmeyipte sayende öğrenenlerin 100 katı sevap versin inşallah.

• peygamberi tanımak çok kolay onun yolundan gitmek mesele sağol

• Onun s, a, s davasını ahlakını değerini anlamayıp bilmedikten sonra onları bilmenin pek kıymeti yok

0|0
    0|0
    • Bu devirde o dediğin şeyleri bilen parmakla sayılır insanlar varken öyle bir soru ağır gelir herkese. Ben şu sorduğum 3 soruyu bilen görünce bile şükürler olsun diyecek durumdayım artık. Var gerisini sen hesap et.

• Anlıyorum güzel kardeşim, lakin beni islamı bildiğini zannedip kendine zarar veren kişiler daha çok üzüyo, bende dahilim hep dilimizde müslümanlık, hakkıyla yaşayanların sayısı artsın inşaAllah

Yükleniyor...