Laiklik dinsizlik midir?

Laikim demeye korkar oldum sizce laiklik dinsizlik midir ya da dine karşımıdır?

• Laiklik dinsizliktir
    29% (4)17% (3)22% (7)Oy Ver
  • Laiklik dinsizlik falan değildir
    71% (10)83% (15)78% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Dinsizliktir, devleti dinsiz yapar. Dinsiz devlet senin şeriatına karışır...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın medeni ve gelişmiş toplumlarının tamamı Laik'tir.. Böyle dahiyane bir soruyu da ancak müslüman bir Türk sorardı zaten..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok öyle bir şey laiklik dinsizliktir lafı Atatürkü sevmeyen geri kafalı mahluklar tarafından söylenmiş biseydir

0|1
    0|0
  • Dine karşı inanç özgürlüklerini kısıtlayan bir ilke

0|1
    0|0
  • ülkemizde uygulanma şekli yanlış, ülkemiz laik değil

0|0
    0|0
  • Değildir

0|0
    0|0
  • Kendi müminliğimizi sorgulamadan başkakarının müminliğini tartışıyoruz !!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Laiklik dedigimiz olay (onun yeri ayri, onun yeri ayri ) dedigimiz tabirin karsiligidir aslinda ben sonuna kadar atatürkcuyum herseyi ile bir türk askeriyim bu vatanin koruyucusuyum ilkelerinin koruyucusuyum ama benim bir allahim var ve bir inancim ibadetlerimi elimden geldigi kasar yapiyor ve dinimi istediyim gibi yasiyorum bunada kimse engel olamaz bu benim kendi özgür iradem

0|0
    0|0
  • Laiklik dinsizliktir ama nasıl bir dinsizliktir sen devlet ile ilgili karar vericeksen dinini değil mantığını kullanacaksın inanç ceketini işini yaparken kapının dışında bırakacaksın.

nasıl cerrahlar yakın tanıdıklarının operasyonlarını yönetemiyorsa buda aynı muhabbet kötü kararlar almana sebep verebilir laiksizlik

0|0
    0|0
  • Bence laiklik yanlış anlaşılmış bir kavram. Atatürk dinin kullanılmasını istemiyordu. Bizde istemiyoruz tabiki. Ama baş ortululeri okula, askeriyeye almamak değildi heralde amacı.

0|0
    0|0
  • ne iş olursa olsun bir iş Allah için yapılır onu kenara koyupda hristiyanların kanunları yapılmaz

0|0
    0|0
  • laikligi dine göre yaşar isen degildir

0|0
    0|0
  • Dinle yönetilen ülkeleri de gördük...

0|0
    0|0
  • Kişinin dini olur devletin değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...