Kapat

Kızlar, nasıl bir yaklaşım sergilerdiniz?

Eşiniz olduğuyla evlilikte değişim istese saçınızı kestirmenizi veya uygun ve hoş bir dille belirterek kendi kesmek istese böyle bir ricada bulunsa tabi tecrubesi olduğunu varsayın tepkiniz ne olurdu veya yaklaşımınız?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• bir kereye mahsus izin veririm. Ki saçlarım belime kadardı. Eşim kısa istediği için 1 kereliğine kabul ettim. Memnun muyum... Hayır... Eşim beğendimi... Fön gidene kadar evet. Sonra kısa saçın bana yakışmadığını kendisi de söyledi. Önceden saçımı hep açardım. Şimdi sürekli topluyorum.. Beğenmiyorum kendimi ve artık kendimi güzel bulmadığım için kendime bakmıyorum... Psikolojik olarak da etkileniyor insan... Bence kişi kendi karar vermeli...,

0|0
    0|0
    • Kişi sevdiği kişiye yakışanı bilmeli güzelliğiylede bir olmalı... O yüzden kuaför değil bu durumda kendi kesmesine musade edeceksinki hem kendi gönlünce hem eşinin istediği sekilde hoş bir görüntü çıkacaktır ki bir kıza kısa saç yakışmaz uzunluğunu bir yerde koruyarak kestirmen daha güzel olur neden olmasın.

• Anlayacağım tek sey beni baska birine benzetmek istemesi. Onun icin onemli olan ilk sey dış gorunusse eger yanlis kisiyi secmisim demektir.

0|0
    0|0
  • Saçlarım hep kendi istediğim şekildedir karışmasına izin veremem

0|0
    0|0
  • Ben her halimle seksiyim :)

0|0
    0|0
  • kuaforse tamam derdim ama değilse kuaföre gitmek isterdi. kestir demesine evet derdim ama istemedigim renge boyatmami isterse boyatmazdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...