Ağız Kokusu Sızın ıçın onemLımıdır?

Merhaba arkadaşlar. Ben ağıs kokusuna çok önem verırım. ama bazıları bunu hıc umursamıyorlar. coğu ınsanlar dıkkat edermı bu ağız kokusuna? benım sevgılım olsa ağızı koksa nekadar çokta sevsem hemen bır soğuma oluşur bende.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• çok önemli.
    diş sağlığıda bir o kadar önemli

1|0
    0|0
    • evet doğrudur. sen olsan neyapardın mesela. sevgılının ağızı kokuyor. cok sevsende. ayrılırmıydın? öyle bırşey düşnurmuydn

• eğer sağlık sorunları kaynaklı bir durum ise beraber çözme yoluna gitmek en doğrusu. rencide etmeden üzmeden ifade etmek lazım. fakat sigara vs.. kaynaklıysa güzel bir dille söylemek lazım. şahsen ben öyle yaparım.

• hmm. anladım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz bayılıyoruz ağız kokusuna :)

0|0
    0|0
    • aba bazı kışıler hıç onemsemıyorlar. nasıl yapıyorlar onu ya.. :D

• Miğde yok demekki onlarda :D

• Önemli tabiki sabahları kalktığım da dişleri mi fırçalar naneli Sakız cignerim yarım saat falan ağız kokusu na karşı 😊

0|0
    0|0
    • dış fırcalamak yetmıyor bazen :)

• aynı bende cığnıyorumm şuann :)))

• Çene kaşları içinde Sakız çiğnemek iyidir : )

• Evet yaa. Bende hiç sevmem.. Dişlerini fırçalamadıklarından oluyor. Bari ağzınıza bir sakız atın

0|0
    0|0
  • Bnde bu konuda çok hassasımdır dayanamıyorm ne bilym

0|0
    0|0
    • dayanılmıyor. bırı böyle ağız kokusunun farkkına varmadan ustume ustume konuşunca. nefessız kalmak zorunda kalıyorm :))))

• bu oLbılır bak.=) ıyı fıkırr

• Bunşar hep taktik işte :)

• sorma benim haniminda agzi cok kokuyor bu sabah operken bile icim kalktı artik kirilirmi uzulurmu diye hic umarsamadan dirkerk söylüyorum ama degisen bir sey yok. bosasam 2 evladim var bosamasam da evli ama abaza olarak devam edecegim sanirim

0|0
    0|0
    • hım.. sevgılıyken kokmuyormuydu ağzı. :)

• baya oldu ya hic hatırlamıyorum ama nikah kiyilmadan cok fazla yakinlasmadik zaten ya hic sorma neyden korktuysam basina geldi. zayifti citir 20 kg aldi selulit catlak varis koku ne ararsan var disler sari cildi cok kotulesti aslinda guzel bir kiz ama cokta iyi bir insan aileside cok iyi bir bahane olsaydi bosardim ama ne diyeceğim agzi kokuyor selultli o yuzden bosadim desem millet neder hizmetci niyetine idare edecegim artik bu da benim bu dunyadi imtihanim sanirim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...