Çıldırmak uzereyim lütfen yardim?

Merhabalar
Moralim son günler de oylesine bozuk ki.. Üniversite öğrencisiyim. Ailem ve erkek arkadaşımdan kmlerce uzaktayim. Hiçbir şey yolunda girmiyor erkek arkadaşımla. Benim alinganligimdan midir bilmem... Hep bir tartışma 😞 Hıçkıra hıçkıra ağlıyorum günlerdir. Korkuyorum da benden vazgeçecek diye..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Başkan seni seviyorsa ciddi düşünüyorsa gitmez ne kadar kavga ederseniz edin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• birini kaybetmekten korkarsan kaybedersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• :( kötü bir durum ama sakin olmalısın. Ailene ve sevdiğine uzak olman yıpratmış seni.. arada fırsat buldukça görmeye çalış yani yanına gelsin böyle uzaktan zor olur. Nasıl adam bunlar anlamıyorum ben saatlerce yol giderdim sevgilimi görmek için kısada olsa :(((

0|0
    0|0
    • Görüşüyoruz aslında sık sık. Gidip yanında da kalıyorum, cuma günü Gidicem mesela sevgililer gününü de birlikte geciricez. 27 yaşında, evlilik için acele ediyor ve benim daha universitede ilk yılım. Ya bir süre sonra vazgecerse beni sevmekten?

• Evlilik için neden acele ediyor onu anlamadım beraber uygun zamanı kararlaştırın. sen ona gideceğine o sana gelsin. hem uzak mesafe hemde yanına çağırıyor ohh ne güzel rahatada alışmış.. yaa bence çok fazla yanına gitmeye alıştırma, hayır kendinide çok şartlandırma yani ilerde ayrılık vs olsa çok üzülürsün, tabi kimse istemez ama bunlarda ihtimal..

• her insanda dönem dönem duygu boşalmaları olur bunlar olağan şeyler eğer okulun dersin falan yoksa ya da çok ağır değilse şu sıralar şehir değiştirmeni öneririm ailenin yanına falan git iyi gelecektir :) dont worry be happy :)

0|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin matmazel uzaktan ilişkiler de hep bir sıkıntı çıkar

0|0
    0|0
  • Tartısma O Zaman Allah Allah

0|0
    0|0
  • Cınım yaaa kıyımım :(

0|0
    0|0
  • Başka erkek bulursun erkekmi yok

0|0
    0|0
  • Rahat ol yakinda zaten birakacak simdiden biraksin rahatlarsin ileride yapcak bisi yok tartisiyorsa uzaksa bu is biter

0|0
    0|0
    • Neden böyle düşünüyorsun?

• Güven problemimiz yok

• O zaman sevmiyordur

• ağlak olma nefret ederiz o tip kızlardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...