Sehrimde güzel kadın olmak zor?

diyarbakırda yaşayan 21 yaşında bir hostesim. erkeklerin iğrenç bakışları, pesinden apartmanına gelmeleri korkudan numaralarını bile almışlığım var. evli adamların numara alma cabaları. taksiye tek başıma binmekteki tedirginliğim. istediğim gibi giyinememem, vs vs bir sürü sey sayabilirim. neden sevdiğiniz bir sehri cehennneme cevirirler ki?

0|1
9|46

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• Her şehrin sapığı muhtemelen vardır. Diğer arkadaşlarında dediği gibi eğitimden fazla nasibini alamamış bir şehirden bahsediyoruz.
    En azından çalıştığın yere yakın bir yerden ev tutarsan daha iyi olur görüşündeyim.

2|0
    0|0
  • sen mi bizim şehir in güzelisin dalga mısın :)
    bana kuyruk sallamayan kıza yürümem önce kendine bak eğlenmelik kızlara giderim ben
    (not: şerefsiz her yerde şerefsiz her yerde var sadece bizim memlekete değil )

1|0
    0|0
  • zor bir şehirde yaşıyorsun işim dolayısı ile güneydoğuya çok geldim bakımlı modern bir kadının orada özgür yaşaması çok zor sürekli taciz edilmeyi göze almalı

1|0
    0|0
  • başka şehre taşınma şansınız var yalnız..
    maalesef hala dogu şehirlerinde kadının yalnız başına olmasını.. garipseyenler var

0|0
    0|0
  • sevdiğin şehirde değil sadece, türkiye de kadın olmak, hele ki güzel bir kadın olmak gerçekten çok zor

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun, ben diyarbakıra tiyatrodayken gittim. Polis burada böyle dolaşma seni vururlar dedi...
    Dedim sen ne sayko sapiyen bir adamsın ameke moral niye düşürüyon sahneye çıkıcaz...
    Kaç kurtul.

2|0
    0|0
  • Kendini bir bok sanan tipik bir kişisin

0|1
    0|0
  • eşek görünce libodaları halay çeken erkekciklerin yaşadığı bir ortamdasın. seni paramparça ederler bacım. terket o şehri

0|0
    0|0
  • Diyarbakır kalmış mı

0|0
    0|0
  • troliçe misin sen

0|1
    0|0
  • Bu insan tipinin şehirlerle ilgisi yok. Anadolu'nun heryerinde üç aşağı beş yukarı aynıdır bu. Hatta şuna emin ol, Diyarbakır batıdaki bir çok kentten daha güvenlidir. Birşey olduğunda en az on kişi direk müdahale eder, ama batıda sadece izlerler.

0|1
    0|0
  • Bulunduğun şehir de ki duruma ayak durmak mı yoksa asi styla takılıp rahatsız edilmek mi.. Kadın olmak zor değil aslında yaşamasını bilene.

0|0
    0|0
  • Sen bu halinle gezceginimi saniyon peşin de cok erkek kosar kizim su g*te bak :-D
    Biraz fikkat cekme bakmasinlar

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bence abartmışsın biraz fazla sallıyorsun galiba :)

0|2
    0|0
  • Onlar da uçaksız pilot :D

Adamı orada harcarlar hostes hatce

0|0
    0|0
  • O sehri terket imkanin vsrsa

0|0
    0|0
  • Bulundugun sehti degistirmeyi dusundun mu

0|0
    0|0
  • Egoist iyi yapıyorlar senin gibilerin deha neler yapmak lazım da

0|1
    0|0
  • Üzüldüm açıkçası kötü bir yerde yaşıyosun medeniyetten uzak insanların familya sının olduğu bir yerde

0|0
    0|0
  • :D bence çok şanslısın :D başka şehirde depresyona girerdin

0|1
    0|0
  • abartmayın bence ayrica guzel olsan ne olur 2 ay sonra heyecan bitiyor insan gozu baska guzellere kayıyor

0|0
    0|0
  • Egonu Opüyoruz Sevgiyle Kalın :)

0|1
    0|0
  • :( çok zor bir durum
    şehir değiştirme imkanın varsa çık uzaklaş oralardan biran önce

0|0
    0|0
  • Diyarbakirin neyini seviyosun :D

0|0
    0|0
  • yani. Ayı cok

0|0
    0|0
  • Taşınmalısın bana sorarsan

0|0
    0|0
  • İşin çok zor

0|0
    0|0
  • Şehir güzel fakat yobaz çok... Giyimine daha dikkat etmelisin malesef...

0|0
    0|0
  • Nedeni basit egitimsizlik

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 8

• Asılmak her şehirde vrdır. Bende diyarbakır da yaşıyorum üstürup lu giyinirsen kimse asılmaz çok ta büyük bir al benin yok ayrıca canım

2|1
    0|0
  • Istedigin gibi giyinmeyi hicbir yerde rahat yapamiyorsun. bende diyarbakirdayim. bir iki sempt disinda diger yerlerde kimse kimseye laf etmiyo. ben sadece bir kere sözlü tacize ugradim oda kotu birsey denmemisti guzelsin falan dendi yani

0|1
    0|0
  • Ay valla zor kız zor

0|0
    0|0
  • inanirim cunku bu tarz seyler buyuk sehirlerde de yasaniyor, cok kotu bir durumdauiz

0|0
    0|0
    • İzmirde neden pek olmuyor.. Diyarbakır da birçok kişi sanirim kadına sekse AC.

• @Kovboy_istanbul cunku İzmir zaten acik bir sehir, insanlar alisik. neye alisik olmadigimizla alakali. baktiginda Ankara da medeni gorunuyo ama hicbi zaman denizi olan bir sehrin medeniyetine varamaz fikrimce

• Ok, ayı her yerde

• Öyleleri gebermeli

0|0
    0|0
  • görgüsüzlerde ondandır. dibleri düşüyo hemen :)

0|0
    0|0
  • cunku yobaz ınsanlar onlar

0|0
    0|0
  • gerçekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...