1-Arkadaşlar Sosyal Medyada Nasıl Ünlü Olunur? 2- Bizden Fenomen Olurmu?

Arkadaşlar ile aramızda eğlence amaçlı çekmiş olduğumuz vine ve komik videolarımızı açmış olduğumuz sosyal hesaplardan paylaşmaya karar verdik şimdbizde diğer sosyal medya fenomenleri gibi ünlü biri olmak istiyoruz bunu nasıl yapabiliriz sizlerin nacizane fikirlerini almak isterim?

videomuzu izledikten sonra yorumlarınızı merakla bekliyorum arkadaşlar :)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Vine yapmadığınızı farkettim daha çok kısa skeçler şeklinde. Ama insanlar artık sosyal medyada kısa süreli eğlenebileceği şeyler arıyor. Mizahın videodan uzun olması gerekiyor. Profesyonel oyuncu değilseniz videolar çekmeyin. Araya sürekli gülme efekti koymanız bende sinir etkisi yarattı. Eğer çok kişi tarafından beğenilirse zaten fenomen olunur. Bunun için çabalanacağına daha çok, kaliteli skeçler ya da vineler hazırlanmaya çalışılmalı. Amacınız kalite olmalı, ün değil. Emeğinize sağlık umarım çalışıp beklentilerinizin karşılığını alırsınız

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için gerçekten çok güzel bir kaç noktaya değinmişsiniz bundan sonraki videolarımızda daha dikkatli ve soydediklerinize uygun şekilde çekimler yapıcaz insallah..

• Ay çok sevdim ben sizi çok saygılı ve düzgün terbiyeli insanlarsınız. Eminim ki hak ettiğiniz başarıyı alacaksınız ☺

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...