Güzellik ve zenginlik peşinde koşan insanlar bana fikir verebilicek mısınız?

Ben 20 yaşındayım ama hayat bana o kadar acımasız davrandı ki bana yazılan kötü kadere karşı güçlü durmak çok zor bu kaderi yaşamak cok zor ve bu yüzden çok strese girdim kendi içime kapandim. Maddi durumum iyi gayet de güzel bakımliyim cevremde ki insanlar manken gibi olduğumu söyler ki benim de spiker olma gibi bir hayalim var ta ki saçlarımın dökülme sorunu çıkasıya kadar saçlarım elime bukle bukle geliyor son 2 ay içinde gözle görülür bir şekilde saçlarım azaldı ve bu beni daha çok strese soktu saçlarım çok ama çok azaldı resmen kel olucakmisim gibi hissediyorum saç dökülmeye karşı ilaçlar fayda edicek gibi görünmüyor. Evden dışarı çıkmak istemiyorum insan yüzü görmek istemiyorum lütfen ama luften doktora git demeyin. Saygılar...

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• e Allah bir yerden verirse diğer yandan alacak elbet. ben de fakir ve çirkinim ama lepiska gibi saçlarım var. oh olsun sana beter ol.

0|0
    0|0
    • Bir kişi tanımadığı bir kişiye neden oh olsun der acaba allah sana beyin vermek yerine saç vermiş iste

• zenginsen güzelsen ve çile çekiyorsan bu benim hoşuma gider seni tanımam da gerekmez en iyi günün böyle olsun ohhhhhhhhhhhhhhhh...

• Hey allahım 15 yaşında ki bebeye seni geldik

En İyi Kız Görüşü

• Troid testlerinizi yaptırın lütfen bu nedenlede dökülüyor olabilir. Ağır deprosyan nedeniylede olabilir. Lütfen bir silkelenip kendinize gelirmisiniz. Bu gencecik yasta yaşam sevincinizi kaybetmenizi esefle karşılıyorum. Nedeni ne olursa olsun. Hayat yaşamaya deger. Kendinizi sevin ve ideallerinize yüruyün. Lütfen prenses😊

0|0
    0|0
    • Annem troid kanseriydi genç kızken ameliyat geçirmişti bu genetik bir şey dimi

• Çok teşekkür ederim çok kendinize iyi bakin

• Rica ederim. Mutlulukla kalınız😊

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet sitresten malesef ama lutfen nekadar buyuk derdin olsada senden daha kotu durumda olanlari dusun gerckten savasta evini ailesi kaybeden cocuklari dusun coxugunu kolarinda olen anneleri dusun acliktan toprak yiyen cocuklari dusun ben oyle yapiyorum ve nekadar kucuk derdim var diyorum sonra kendime...

0|0
    0|0
  • Sen allahın taksim ettigi kadere kötü dersen allahda sana türlü belalar musibetler verir işte hiç kimsenin kaderi kötü deildir

0|0
    0|0
    • Kader biz doğmadan yaziliyorsa kötü kader vardir

• Ben ne prim yapacagım sana satış pazarlamadan ürünmü satıyorum kendi ahmaklıklarınız bencilliklerinizi hataların8z atın kaderin üstüne sizin hiç sucunuz yok suclu olan hep kader

• Ne konuda fikir istiyorsun onu pek anlamadım ben..

0|0
    0|0
  • ben öyle facialar geçtiki başımdan kafamda tel kalmasydıda o faci aları yaşmasaydım öyle düşünme lütfen hayat devam ediyor

0|0
    0|0
  • Doktora gitme çok mecbur kalmayınca. Saçlar içinde çinko vitamin takviyesi mi ne var doktor onlardan veriyor öyle duymuştum saç dökülmesi için ve yeniden çıkıyormuş ve doktor sana saçlarına alerji yapan türdeki şampuanı yasaklar

0|0
    0|0
  • Saç dökülmesi mevsimsel stres vs gibi etkenlerden artabiliyor senin durumun biraz daha sıkıntılı duruyor bitkisel çözümler dene saç dökülmesi için ve birde bir şekilde stresten kurtul en önemlisi o

0|0
    0|0
  • Saç kıran diye tahmin ediyorum ama hastalık sonuçta. saçların düzelirse gerisi de düzelir inşallah.

0|0
    0|0
  • güzellik ve zenginlik peşinde değilim malesef sorununa cevap veremiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...