Aşk ıle ılgılı sorunu olan kaldı mı?

sanırım KS olusturuldugundan berı en cok ask ilişkileri sorusu geldı ve aşkta yasanan butun sorunlara degınıldı artık aşk konusu o kadar cok konusuldu ki kimsenın sorununun kalmamıs olması gerekır ve ask yenı bır boyut kazandı neredeyse pekı ask denılen sey bıle boyut kazanırken yanı kademe atlarken sen halen yerınde mı sayıyorsun yanı yalnız mısın yoksa halen aşk ıle ılgılı sorunların mı var paylas cozum bulalım :)

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bencede askta sorunu olmamasi lazim kimsenin. Ayni soru gunde en az 10 kez soruluyor.
    Biraz garip karsiliyorum bu durumu yani once gir bak bakalim ayni soruyu soran var mi, cevaplari oku sonra tatmin olmadiysan tekrar konu ac.
    %75i liseli zaten.

0|0
    0|0
    • Ozur dilerim dikkat etmedm ks de yeniyim gordugun uzere he bu arada liseli degilm ;)

• Size demedim zaten keske once bir okuyup anlasaydiniz.

• Surekli ask konulari ile alakali sorunlarini yazanlari kastederek basladim cumleye. Dikkatli okusaydiniz eminim anlardiniz ama size soylenmis zannettiniz, olsun

• De bakem, sevdiğim adam başka ülkede yaşıyor. Bazen konuşmadan geçiyor günlerimiz. İçine düşmek, onu sıkmak istemiyorum ama benimle daha çok. ilgilensin istiyorum.

0|0
    0|0
    • Ayni durum bendede soz konusu ama biz kendimizi ayarladik belli saatlerde ama bergun aramak kaydiyla gunun geri kalaniyla islerimizle ugrasiyrz

• Mantıklı görürsem söylerim ona da👍 teşekkür ederim 😇

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...