Böyle üyeler hakkında ne düşünürsünüz?

Nasılım?--bana ne?

Böyle bir sorunum var napmalıyım?-- bize ne senin sorunundan

Bu durum oldu düşünüyorsunuz hadi yorum yapın..-- bize ne yaa
Ya ilgilendirmiyorsa ne diye cevap veriyorsunuz? Burası soru sorma sitesi kimisinin satırlar paragraflar döktüğüne kimisi okuyup geçer ilgilenmez. Kimisi cinsel hayatıyla ilgili bişiler anlatır kimisi cevap verir kimisi de benana ya cinsel hayatından der ne anlatıyosun der... böyle yani. Umursadıgına ver cevabı geç böyle yazmanın alemi ne çok slakça

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• nasılım lütfen kötü yorumları kendinize saklayın (soran fake ya da vucudunu sergilemişse)
    sevgilim bana ilişki teklif etti ayrıl demeyin ama ilişkiyede girmem ne yapmalıyım ( len saalak ya ayrılcan ya gircen )
    sevgilim ben aldattı ne yapmalıyım ( devam edin boynuzların uzasın hala neyini soruyon)
    ailem beni o erkeğe verirmi ( la ne bilem sennin aileni biz )

0|0
    0|0
    • demin gördüm eski sevgilim nişanlanıyor ne yapmalıyım
      ağaca çık yazdım ne yazim

En İyi Kız Görüşü

• Aynen katılıyorum sana çok saçma. O zaman ne işin var bu sitede ya o o konuyu neden takip ediyosun? Saçma sapan insanlar işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Haklisin

0|0
    0|0
  • Sorsunlar ki cahil kalmasınlar ben bilinçlendiririm onları

0|0
    0|0
  • Az önce bir soruda gördüm. Kız yabancı dizi tavsiyesi istemiş adamın cevabı aynen şu : " tembellik yapma git araştır " .

Şu cevabı gördüm ya artık insanları anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • Aynen ya 😊

0|0
    0|0
  • Kime kızdın :D
    Rumuz yeni ama eski üye gibisin?

0|0
    0|0
  • Hay parmağını öpem aynen 😄

0|0
    0|0
  • Burayı forum ya da çöpçatan sitesi sanıyorlar zaten soru cevap ve blog sitesi halbuki acıklı sadece

0|0
    0|0
  • salakça olabilir ama yine de hakları.
    istediklerini yazabilirler hakaret içermedikçe.

0|0
    0|0
  • Nasılım sorusu soranlar bence kürtajdan sağ kurtulmuş arkadaşlar

0|0
    0|0
    • Yani bak sen böyle dedinm mesela kiimisinin hoşuna gidiyor. Kimisi cnsellik sorusuna satırlar yazarken kimisi kızıyor. her sorunun ilgileneni kendine

• @xgdsdgtses Aynen öyle her koyun kendi bacağından asılır kardeş baksınlar keyiflerine

• Bana mı yoksa bu?

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Kim ne yapar pek takıntılı degilim lakin şu "nasılım" sorusuna çok takılıyorum, soran sanki kendini birilerinin gözüne sokmak istiyor gibi...

0|0
    0|0
  • bu güzel ablamızı kim sinir etti acaba

0|0
    0|0
  • Kendini bisey sanan avanaklar sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...