Az önce bir yorum gordum?

Az önce bir yorum gördüm: kürtler sakallı gezer yazmış...

Ve ben bu yoruma çok guldum yanı sakalı bile kurtluge bağlayan var sakal sünnet onu bile bilmiyorlar her neyse sizlerde ırka gore ayrımcılık yapiyormusunuz? Veya şöyle diyim sırf kurt diye insanları disliyormusunuz? Bu şekilde veya buna benzer bir şekilde?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Asla kurt türk hepimiz topraktan geldik toprağa gidicez zengin fakir yanımızda bir kefenle gidicez onun için gerek yok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak arkadasim ya böyle dolu türkiye de beyin yoksunu insanlar ben adamiligi irkla belirlenen zaten bellidir özellikleriyle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haha saçmalığa bak o ne demek ya?
    Öncelikle sakal erkeğin makyajıdır bırak öyle gezsin herkes ne güzel işte.
    Ben Kürtleri değil teroristleri, onlara destek verenleri, onlar gibi düşünenleri ve hdp gibi partiye oy verenleri sevmem ve önyargılı olurum açıkcası ama kurt arkadasım cok seviyorum da yanı vatanını sevsin ihanet etmesin yeter genelleme yapmaya gerek duymuyorum

0|1
    0|0
  • Bende kürdüm :) ben insan olupta insanlık dışı hareket eden insanları kendimden uzak tutuyorum.

0|1
    0|0
  • valla ben ayrımcılık falan yapmıyorum aslında zehiri alınmış kürtlerde var :)

0|1
    0|0
    • Bence biraz daha farklı bende kurdum :) zehirli bir kaç ıs yaramaz var onların hatasını buradaki millet çekiyor siz görmüyorsunuz yanı gorduklerimiz internette haberlerde hep terör yandascilari ordaki vatandaşlar öyle değil ama dediğim gibi senin gorusunden biraz farklı dusunuyorum zehirlenmiş kürtler de var türkler de lazlar da çerkezler de :) her terorst kurt değildir :)

• tabikide var beni yanlış anladın galiba sen ben asla öyle düşünmem ön yargılı değilim.. benim kaç senelik sağlam arkadaşlarım var kürt 8 9 seneden beri tanıyorum biliyorum nasıl birisi olduklarını az ya da çok. kişilik olarak. insanın kendinden biter iş türk olsun kürt olsun fark etmes insan yapıcağı varsa yapar zaten şrefsizlğni bunun ırkla alakası yoktur.

• Anladım pardon :) gece olunca :D

• İnsanları ırklarına gore yargilamam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allahin yarattigi icin boyle atiflarda bulunmak...
    Bunlari soyleyenler dinlerini sorgulasinlar. baska bisey demiyorum.
    Son olarak ustunluk sadece takva iledir.
    Oda bu dunyada degil. yani bu dunyada herkes esit. kibrin kendini ustun gormenin alemi yok. sicmasan olecek bir varliksin ** .
    Sacmaliga bak.

0|1
    0|0
  • Onu hangi dengesiz yazdiysa bir bu tarafa salin onu askerden geleli 1 sene oldu sirf keyif icin sakal bırakıyorum bu millet dengesiz ya 😂😂 insanlari dusuncelerine ve kisiliklerine göre ayırıyorum irklari dinleri mezhepleri pek alakadar etmiyor beni

0|1
    0|0
  • Bunu yapanlar tamamen jön türkleri ve bunlar kürtlere degil islama karsılar. Ben bir dadaş olarak müslüman kürtlerle gurur duyuyorum cumhuriyet zamanında onlar olmasa o bölgede islam kalmayacak İzmir gibi olacaktı.
    Allah çanakkaledeki gibi bir olmayı ve su kafirleri yok etmeyi osmanlıyı diriltmeyi nasip etsin.

0|1
    0|0
  • ne yani şimdi sakallı olan erkekler yalnızca kürtler ve müslümanlar mı :D

yurtdışındakiler ne oluyor o zaman :D

0|1
    0|0
    • İşte diyorum ya adam sakalı bile kurtluge bağlamış :D

• bende senin buna takmana guldum hoca nolcak

0|0
    0|0
  • Kim söylemişse doğru söylemiş toplumsal bir gerçektir bu. Kürt erkeklerinin büyükçoğunluğu sakallı geziyor. Bunda gocunacak bir şey yok. Bunu dedi diye ayrımcılık mı yapmış oluyor, kürtleri küçük mü görmüş oluyor, yoo.

0|0
    0|0
    • Kardeşim konu orda erkeğe sakalin yakisip yakismamasiydi ve adamın yaptığı yorum sakal da neymiş bak sünnet olmasını geciyorum sakal da ne kürtler sakal bırakır yazmış bence sen biraz bunu düşün

Yükleniyor...