Sitede ki liselileri tespit etme yöntemiz nedir?

Sitede ki liselileri tespit etme yöntemiz nedir ?
Bu liseli ergen soru da kendisini Burak özçivit ile kıyaslıyor aldığı cevap ile verdiği cevap ortada. Siteye resim koymasıyla övünüp, kendi kendine cevap yazıp engelliyor.

Velhasıl bunların ya yaşı 23-24 değil ya da Oray'a artık " zeka yaşı " yazılmalı.

Liseli tespit yöntemi
1-) kendini bir şey sanar
2-) egosu karakterinden büyüktür
3-) kendi kendine trip atar sizi engeller

site yöneticileri bunlara bir el atsın yoksa biz belediyeye söyleyelim bunları zehirlesinler

1|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben liseli ünili falan tesbitle meskul olmuyorum yegenim.
    Sadece daha ögrenecegi cok sey var diyorum.
    Nasilim sorularina simdiye kadar iki defa yorum yaptim. sebebide soran kiside sezdigim sorunlardi. dertlesdikten sonra karsidakinin kendini biraz iyi hissetmesi benim mutlulugumdur.
    Ama yazdiklarin biraz daha dikkatli olmam yönünde güzel uyari niteligindeydi.
    Cok sükür simdiye kadar bir defa kizim yasindaki birisi haricinden baska agir bir laf duymadim. onu yapanda gizliydi zaten.
    Bence egosu tavan yapmis kisilerle muhatap olmak onlarin egosunu dahada yükseltiyor. yorum yapmamak en güzeli.
    Degilmi yegenim?

0|0
    0|0
    • Haklısınız da bu ergenleri de çözmemiz lazım. Ya eğitim verip üyelikleri öyle onaylansın ya insanlıktan nasibi olmayanlar siteye alınmasın. Ya da bir zeka eşiği konulsun.

• Belkide onlar bile baskalarina örnek oluyorlardir.
      Nasil olunmamasi gerektigini ne güzel gösteriyorlar iste.
      Ne demek istedigini anliyorum yegenim ama; oglum yasindaki biriyle tartismaya girmem ben. cünkü öylelerinden kazanamam.
      En iyisi yorum yapmamak.
      Bu benim taktigim.
      Iyi geceler yegenim.
      Grsrz

• hiç uğraşmıyom baboş

0|0
    0|0
Yükleniyor...