Sizce bunu kabul eden ve bunun ugruna canindan olan insanlar nasil bir psikolojideler? Neyin kafasi yani bu?

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• Cesaret hapi iciyorlar. Zaten bunu yapan insanlarin hayatta kaybedecek biseyleride yok. Amaclarida yok, gayeleride yok kimsesiz insanlar işte yazik

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Adanmışlık psikolojisi bunun adı. Yaptığı eylemin ulvi bir gayeye hizmet ettiğine inandırılmakla alakalı. Bağnaz bir imanla insanları patlatıp , bir yerleri yok etmekle cennetin kapılarının açılacağını sanmak.. Zaten intihar bombacılarının profili bellidir. Bu kişilerin aileleri, aidiyetleri yoktur. İçlerindeki aidiyet hissini edindikleri bu gayeye yüklerler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ilaç veriliyor sana verilse sende patlatırsın kendini.

0|0
    0|0
  • bir yazı okumustum adamın biri bir tarikata denk gelıyo bu adamı uyuştrcyla bayıltıolar bu sürede adamı yıkıyolar gömmeye haZrlıyolar adamın bılıncı acık herseyı duyuyo hıssedıyo ama cevap veremıyo kıpırdayamıyo daha sonra bu tarikatn basındakı hoca ilacın etkisi geçmeye yakın bu adam ölmedı yukardan mesaj var seklınde konusmalar yapıo adam dırılıyo tarıkata dahıl oluyo adama bıldıgn cennet hayatı yasatıyolar bıkac ay karılar kızlar falan bahanelerıde seni allah takrar gönder dı demekkı burada yapmanı ıstedıgı bırsey daha var vs beyın yıkama olayı sonrada adama allah senın bu yolda ölmeni emrettı dıyıp yelego gıydırıyolar

0|0
    0|0
  • Ben çok görüyorum sarışını esmeri

0|0
    0|0
  • herkesle ilaçla uyuştrcyla açıklamş ama ben tamamen katılamyrm kısmen katılyrm bu görşlere. kaybedecek bir şeyi kalmamş olması ve bu hayatta tanıdğı akrabası seveni sayanı olmaması gibi durumlar da etkili olablr dye dşnyrm ve inandğı davaya her ne ise artık... çok aşırı bağlı olması gibi gibi...

0|0
    0|0
  • uyuşturucu kullanıcıları, gerçi ben 2 ton uyuşturucunun içinde çalışıyorum öyle bir psikolojiye ulaşamadım

0|0
    0|0
  • onlar uyuşturucu bağımlıları zaten.

0|0
    0|0
  • çok güzel bir soru. onlarda beynin düşünme meknaizmasını engelleyen ilaçlar veriliyor. o yüzden sorgulama şansları yok.

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu madde veriyorlar zaten direk sağlam kafa ile olmuyor o işler

0|0
    0|0
  • Beyinleri yikaniyor onlarin

0|0
    0|0
  • Ilac icirler beyinleti yikanir

0|0
    0|0
  • Beyin yıkama yapılıyor bu tür insanlara.

0|0
    0|0
  • Cennet'e gideceklerini sanıyorlar

0|0
    0|0
  • Bende merak ediyorum bak bunu

0|0
    0|0
  • Tuvalette mi düşündün bu soruyu :D

0|0
    0|0
  • Şeker kafası bukadar basit balim:) büyük bişe değil bunu bilmek dene bir ara ya erkek ararsin yana yana ya da patlarsin işte :)

0|0
    0|0
  • Bana para verseler git çölde kendini patlat deseler gider patlatirim hic yoktan kardeşim kurtulsun

0|0
    0|0
  • tamamen beyin yıkama kendilerine sehit ve cennete gideceklerini söylüyorlar

0|0
    0|0
  • Ibn£ligin son noktasıdır

0|0
    0|0
  • esrarın kokaının kfsı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle uyuşturucu kullanıyolar başka bir kafa bunu yaptıramaz

0|0
    0|0
  • bu tamamen egitim ve uyuturucu haplarla ve hatta bazı insanların aslında yaşmadığına kendisinin zaten ölü olduğuna inandırılarak yapılıyor
    canlı bomba özellikle aileleri devlet tarafından zarar görmüş piskolojik olarak bitmiş durumdaki arkadaşlardan seciliyor genelde fakir olan bu arkadaşlara para destegi sağlanıyor para ve kadınlar bu işin ilk ayağı olarak kabul edile bilir
    ikinic açamada sıkıntılarını unutması ıcın hap veriliyor uyusuturu ve cesaret hapları ile beyni yıkanıyor devletin ona ve ailesine verdigi zararlar aslında devletin ne kadar kotu oldugu işlenyor
    ucuncu aşamada ise bir hafta ile bir ayı gibi aralıklarda kendileri için kendi elleriyle kazılmış mezarlarda gün yüzü görmeden sadece su ekmek ve uyuturucu ile yaşatıyorlar sonucta canlı bomba hazır hale geliyor

0|0
    0|0
  • bir polis olarak cevaplamak en dogrusu olur sanirim simdi bu insanlar genel olarak toplumla pek bagi olamayan dini yonu ya cok kuvvetli ya da hic olmayan kisilerden seciliyor bununla beraber zihinsel gelisimi eksikte olmasi onemli kaldiki bu isin bir de uyustrucu kismi var maddenin ismine gerek yok icince hanisulasyon goruyorlar boylelikle amacina ulasmada rahatlik oluyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tamamen hayat amacı yok olmuş, kopuk bir yaşantıda gelen, beyni yıkanan, yıkanmaya müsait, inancı zayıf insanlardır.. Yaşarken, yaşamlarından vazgeçmiş insanlardır..

0|0
    0|0
  • İlaçla entegre edilen bir şey bence

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu falan kullandırtıyorlarmıs zaten. Normal psikolojideki insan bunu yapamaz

0|0
    0|0
  • Kafalar uçmuş onlarda

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu 'nun kafasındalar

0|0
    0|0
  • Hepsi oyle kandırılmislarkii... beyinleri yıkanmış

0|0
    0|0
  • Hap atiyolar neyin kafisi olsun

0|0
    0|0
  • Beyin yetmezliği var onlarda

0|0
    0|0
  • Bnce ayik değiller onlara bişey veriyorlardir ya da tehdit ediliyor olabilirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...