Sizce de hayat zenginlere güzel değil mi?

istedikleri gibi gezip tozuyolar para derdi yok okuma derdi yok iş derdi yok tabiki bazılarında var ama onlarda sadece formalite gereği peki ya diğerleri? onlarınki hayat değil mi hep bir mücadele hep bir hüzün eksiklik
Yinede halimize bin şükür

0|0
16|25

En İyi Erkek Görüşü

• Başından paylaşımının başına ZENGİNLERİN ÇOCUKLARI nı ekleyip, şu şekilde yapsaydın, ne yanlış anlaşılır nede gereksiz polemik olurdu:

ZENGİNLERİN ÇOCUKLARI istedikleri gibi gezip tozuyorlar, para derdi yok, iş derdi yok vs vs

1|0
    0|0
    • haklısın zaten onları kastedmiştim eksik sormuşum

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta herkesin bir sınavı vardır. Kimisi bollukla imtihan edilir, kimisi de yoklukla. Önemli olan her iki durumda da şükrü dilden, gönülden düşürmemektir. Her iki durumdaki kişilerin de başka başka sıkıntıları olmakta. Biri diğerine derdini anlatsa birbirinin yerinde olmadıklarına şükrederler. Çok şükür ne çok ne az. Allah herkese hayırlı olanı versin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• sende zengınsın bende zengınım elımız ayagımız cok şukr yerınde bu yazıyı bıle sana saglıkla yazbılıyorsam şukurler olsun halıme derım napalım artık

0|0
    0|0
  • İyi tamam da onlar o duruma gelmek için neler sarf ediyorlar, hak ettikleri hayatı yaşıyorlar, hemen parası olan kişilere ohhh hayat ona güzel demeyi bırakın. O hayatı yaşamak için verdiği emekleri göz önünde bulundurun, çektiği acıları göz önünde bulundurun !

0|0
    0|0
  • Senin tabirinle maddi olarak zengin olan kişiler istediği herşeyi parayla elde ettiklerinde boşluğa düşerler ve mutsuz olurlar.
    Ama bu hayatta gerçek zenginlik mutlu olabilmekten geçer.
    Onun için küçük şeylerle mutlu olabilmek sağlık ve huzur en güzelidir.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Oyle de degil be. Zenginlerde de aile denen bisey yok. Sevgi yok. His yok. Duygu yok. Hep cikar var. Kimse birini gercekgen sevip sevmedigini hissedemiyor. İsin icinde para oldugu icin. Zenginsin ama biseylerin hep eksik

0|0
    0|0
  • Yaw he en dogrusunu sen biliyorsun zaten formaliteden okuyorlarmışta dertleri yokmuşta herkesin kendine göre derdi var kardeşim. Seninde var benimde var

0|0
    0|0
  • En güzeli de kafa yapması için değil zevkine viski icip bornozla dolanmaları 😕

0|0
    0|0
  • Dünyevi hayat güzel evet onlar için

0|0
    0|0
  • Ama sadece bu hayat zengine güzel gibi bir zengin olup patatesten başka bir şey yiyemeyenler var bakınız koç

0|0
    0|0
  • zengin oluyum ilk işim jakuzi alıp süt banyosu yapmak olacak.

0|0
    0|0
    • :) inşallah hayırlısıyla olursun

• zenginin derdi fakirden daha çok

0|0
    0|0
  • çalış seninde olsun !

0|0
    0|0
    • öğrenciyim

• e o zaman 2 katı çalış düzgğn çalış helal ye en azından şukur et zira haram zade olup kul hakkı yemekten iyidir !

• şş tamam sakin

• Zenginler zengin olana kadar neler çekmiş sordun mu sen hiç?

0|1
    0|0
    • ben onlar için konuşmuyorum kendi yaşıtım öğrenciler için konuşuyorum

• Sacmalama çocuk

• @_Taner_ ne

• Zenginlik Demek Büyük Yük Düşmanın Çok Olur Sorumluluk Çok Olur Sıkıcı bir Hayat
    Normal Yaşa Görevlerini Yap Yeter Gerisi Önemli Değil Para Seni Anca Kötü Yöne Sürükler

0|0
    0|0
  • Hayat fakirlere güzel. Fakirin hayali zaten fakir. Aç karnını doyursa pek bir mutlu oluyor. Bir de ev araba alsa zaten dünyalar onun oluyor.
    Ama zengin öyle mi ne doymak bilmez... Ne gönlü ne ruhu

Millet aç aç!

0|0
    0|0
  • neden öyle düşünüyosun herkezin bir derdi var hastalılar zengin fakir dinlemez

0|0
    0|0
  • hayat bana güzel kim demiş zenginlere güzel diye

0|0
    0|0
  • Aynen adaletsiz dünya

0|0
    0|0
  • Zenginlik konusunda sana katılmıyorum. Sen öyle düşün benim düşüncem farklı

0|0
    0|0
  • hayat para değil öğren bunu.

0|0
    0|0
  • kesinlikle üzülme yok can sıkıntısı yok

0|0
    0|0
  • Paranın hesabını yapmadan harcayanları gördüm. Bence çok güzel muhteşem bir hayat. Ama sorsan hiç birinin huzuru yok. Aile mutluluğu yok.

0|0
    0|0
  • la bosver onlarınki yaşammı iki gün sanra allah korusun savas cıksa veya işleri batsa bizim durumumuza düsseler sudan cıkmıs ballık gibi olurlar

0|0
    0|0
  • Zengin degildim normal bir insandim kibrista ruletten parayi buldum huzurum kalmadi hic keske eskisi gibi olsaydi her sey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Alakası yok

0|0
    0|0
  • Herşeyi paraya baglayan insan modeli.. okumayı eksiklik hüzünlk goren dert goren insan modelisin

0|0
    0|0
    • Ben okumayi eksiklik olarak gormuyorum zaten okumayla ugrasirken eksikleri tamamlamaya gucumuzun yetmedigi icin uzuluyorum ve dert yanmiyorum yinede sukrediyorum daha kotu durumda olanlari da var

• Paranın satın alamayacağı tek şey huzur yinede:)

0|0
    0|0
  • Yok değil

0|0
    0|0
  • Herşeyi elde ettikleri için bizden daha mutsuzlar umutsuzlar

0|0
    0|0
  • Herkesin maddi durumuna gore alisveris yapabilecegi, oturacagi yerler var. Oyle dusunmemek lazim. Beklentiler fazla anlasilan

0|0
    0|0
  • Onlarinda elbet yetemedikleri , eksik ve mutsuz olduklari yerler vardir

0|0
    0|0
  • Herşey dışardan göründüğü gibi degil

0|0
    0|0
  • oyle valla saglık derdi yoksa ne guzel

0|0
    0|0
  • Zenginlere hayat uzaktan bakınca güzel

0|0
    0|0
  • Aynen 😒

0|0
    0|0
  • aynen ya çok haklısın zengin olsam çalışmak zorunda kalmazdım iş iş hergün :/

0|0
    0|0
  • Allah herkesi farklı sınar seni parayla onu başka bir şeyle sınıyordur emin ol

0|0
    0|0
    • neyle sınıyor mesela nasıl avutacaksın bizi

• bende istemiyorum özeniyorum demiyorum halim vaktim yerinde ama avutmayalım değil mi kendimizi

• @CahilBey avutma. elinden gelenin en iyisini yap ki seninde olsun. çalan için demiyorum ama kimseye para gökten inmiyor

• Bizim bir evimiz bir Arabamız olması benm için yeter di

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...