Psikolojik Sorunlar Neden Çağımızın Sorunu Oldu?

Merhabalar..Çağımızın sorunu psikolojik hastalıklar oldu... Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Neden psikolojik sorunlar arttı... İnsanlar neden bu kadar çabuk bunalıma giriyor? Siz bu durumlarda neler yaptığınızda etkili oluyor? Sizce üzülmemize değiyor mu hayat?

Teşekkür Ederim.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok yalnız kaldim. Yumuşak biri olduğum için hep alaya maruz kaldım. Yasitlarim beni istemedi. Akıl sağlığım insanlar yüzünden bozuldu. Suçum temiz kalpli ve yumuşak alingan biri olmak. :(

0|0
    0|0
    • Bu nedenlerden ötürü hırpalanan insan ne yazıkki çok canım.. Sen iyi olmaya devam et.. Senin karatkerin onları bozar.

• İş ortamında daha ciddi ortam olduğundan dolayı olmaz. Ama girdiğin sektör ve işe bağlı

• Sosyal hizmet okuyorum açıktan.

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaşımın annesinin kendisine söylediği : Kızım tabii ki senin psikolojin bozulacak ve depresyona gireceksin, elle tutulur derdin yok, maddi bir sıkıntın yok, cebinde kredi kartı, elinde telefon, üzerinde marka kıyafetler, eşin bir dediğini iki etmiyor, bağ bahce sorunu yok, iş güç derdi yok, eşim ne der kaygısı yok, çocuğumu nasıl okutacağım sorunu yok... !

0|1
    0|0
    • Teşekkür Ederim.

• Olaya çok maddi bakılmış bence.. Her çağın sorunu farklı.. Şuanki çağın ruhsal durumu 50'lerde akıl hastası muamelesi görüyormuş.. Maddiyat huzur değildir. Annesi zorluk görüp o bakış açısından bakmış

• Kısmen evet ama eşinin iyi birisi olduğunada vurgu yapmış , zaten annesi maddi , manevi , sağlık sorunları yaşayan, engelli çocuğuna kırk yıldır bebek gibi bezleyen vs. bir kadın ve arkadaşımın hiç bir sorunu yok, sadece canı sıkılıyor !

• Teknoloji çok ilerledi insanlar çok az zorlukla karşılaşıyor ondan dolayı

1|1
    0|0
  • Şahsen ben gereksiz buluyorum. Kafasına esip bunalıma girenler tamamda gerçekten bunalımda olan insani da iplemeyiz bu sebepten

0|1
    0|0
  • Cunku aileler cocuklarina kucuk yasta her sıkintisini gosteriyor. Yanlis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çünkü insanlar birbirinden uzaklaştı
    Çünkü insanlar kabalaştı
    Çünkü insanlar gereksiz yere korktu
    Çünkü insanlar yanlış işlere bulaştı

0|1
    0|0
  • %90 ı manevi boşluktan, kalanıda internet ve tv lerdeki ahlaksızlıklardan kaynaklanıyor, piskoloji ne desin baksana ahlaki çöküntüye bir birimize saygı kalmadı gösteriş merakı çoğaldı çoğu kendini düşünür oldu say say bitmez

0|2
    0|0
Yükleniyor...