ÇEVRENİZDE EN SAMİMİYETSİZ BULDUĞUNUZ KİŞİ VEYA KİŞİLER KİMLER?

ben ilk önce annemi sonra tüm ailemi samimi bulmuyorum herkes samimi olsa daha güzel olmaz mı örneğin misafir istemiyorum gelmeyin desem anlayışlı olup gelmeseler neolur sanki? :(
Kimse kimseye uyum sağlayamıyor günümüzde örneğin eskiden telefonlar yoktu milleti aramak isterdik arayamazdık şimdi telefonlar var tellefonla konuşmaya tahammül edemiyoruz kimse kimseye tahammül edemiyor özveri gösterilse herkes uygun durumdayım diye paylaşsa o satlerde birbirimizi arasak veya ziyaret etsek neolurdu sosyal medya bir işe yarardı gibi geliyor bana

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sana çok uyuz oldum abla ya

0|0
    0|0
    • uyuz olduysan okuma yazma bakma saygı duyarım ama sen sevmiyorsun diye yok olamam

• İşte okumuş bulundum yazım dedim içimde kalmasın diye teşekkür anlayışın için

• önemli değil:)

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu kişi samimiyetsiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çevremde öyle biri yok zaten olamaz da. Hayatıma sokmam. Sokmuşsam da çıkarırım.

0|0
    0|0
    • ailemi nasıl haytımdan çıkarıyım acaba

• öğrenince değişeceklermi samimiyetsizlik ne nedene dayanırsa dayansın çoğu zaman tahammul edmeediğim bişiy

• Öğren ve ona göre bir konuşma yap. Sen sadece yenilgiyi kabul ediyosun mücadele etmiyosun ki. bir bak bakalım neden öyleler? Acaba sende mi var bir sorun başkasında mı? bir hastaya teşhis koymadan tedavi edilir mi? Edilmez. Bu da buna benzer bişey işte

Kızlar Ne Diyor 2

• Var birkaç tane

0|0
    0|0
  • Bazılarına hic güvenmiyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...