Arkadaslar ailenin mahremiyeti sozunden ne anliyorsunuz?

Arkadaslar ozel hayat ailenin mahremiyeti sizunden ne anliyorsunuz? samimi sorutorum. Mesela esim annesi ve ablasiyla yasamak istiyor evliyim 5 yıllık ikna edemiyorum ona ne soyleyebilirim? Bu benim ailem de olsa boyle ayni evde yasaninca sorunlar cikacagina inaniyorum. yaniliyor muyum?

Güncellemeler:
Güncel
Yasayanlar bir cevap versin nolur

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Haklısın, evler ayrı olmayınca mutlaka sorun çıkıyor. En basitinden eşinle doğru düzgün tartışamazsın bile. Yan yana evlerde bile olabilir ama evlerin ayrı olması gerek

0|0
    0|0
    • Bende aynen bunu soyluyorum"eee sizde tartismayin o zaman "diyor

• Vallahi ben esimi cok sevdigimden olabilir bilmiyorum bir tavri var bana karşı ailesiyle yasanan en ufak sorunda beni suçluyor

• Eşinle çok iyi geçinsen, onun ailesiyle çok iyi geçinsen yine de aynı evde oturunca ciddi sorunlar çıkıyor. Yaşayan arkadaşlardan biliyorum. İnsan bekarken bile anne babasıyla yaşayamıyor bir yaştan sonra, evliyken çok daha zor :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Her şeyden önce karı-koca mahremiyeti vardır ve eşinizin ailem dediği abla ve annesini bile kapsayamaz bu durum. Beş yıldır onlarla birlikte oturduysanız bu saatten sonra eşiniz biraz zor ayrılır gibi yok birlikte yaşamadık henüz diyorsanız bu zamana kadar düzen nasılsa öyle gitmeli yoksa aksi taktirde huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Hayir şimdi birlikte yasamak istiyor. Nasıl anlatacagimi bilmiyorum

• İmkanınız varsa aynı apartman ya da aynı sokakta oturun ama bu saatten sonra ev içinde ev düzeni sadece sizin değil eşiniz ve annesininde huzurunu bozacaktır. Mutsuz olmak istemiyorsa yıkıcı değil yapıcı çözümler bulsun eşiniz hem bu kararı kendi başına almak gibi bir lüksü olmamalı. Size danışmadan böyle emrivaki yapması çok yanlış.

• Çıkar haklısın güzel bir şekilde anlat bunu eşine

0|0
    0|0
    • Ne soylemeliyim uygun dili bulamıyorum ne soylesem bir bahane buluyor

• Neden ailesini istiyor sebebi nedir

• Babasi yasli o vefat ederse baslarinda erkek yokmus bizimle kalmalilarmis

Yükleniyor...