Çocuğunuzun eşcinsel olduğunu öğrenirseniz ne yapar, nasıl davranırdınız?

Az önce Ünal Silver'in şu yazısıyla karşılaştım "çocuklarınızı doğdukları beden için değil; parçanız oldukları için sevin" diye de bir not vardı. Sizin LGBTTİ‬ (lezbiyen, gay, biseksüel, transeksüel, travesti, interseksüel) hakkındaki görüşleriniz neler? Çocuğunuzun eşcinsel olduğunu öğrenirseniz ne yapar, nasıl davranırdınız? Çocuğunuzun eşcinsel olduğunu öğrenirseniz ne yapar, nasıl davranırdınız?

0|0
1030

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• çocuğun sonuçta olduğu gibi kabul etmek gerek.

5|1
    0|0
    • Sacmlana yarin sanada kayabilir

• @boncuksultan yok ya akıl yok gercekten bole sacmalik olamaz bunlari diyen kesin ateistir

• @SunRISE12 diyecek bir şey bulamadın tabii :) Hayır efendim. Ateist de değilim. Allah inancım var. Çatla da patla :P

• Düşünmek istemiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben çocuğumu önce ; psikoloğa daha sonra psikiyatriste daha sonra da hormon tedavisine götürürüm ama o işi bitiririm ; tedavi olur ve olması gereken hale girer.

1|1
    0|0
    • Çok üzgünüm ama eşcinseliğin tedavisi yok çünkü eşcinsellik bir hastalık değil. Psikolojik bir rahatsızlık olmadığı da taaa 1971 yılında kanıtlanmış bir şey. Bu doğuştan, yaradılıştan beri var olan bir yönelim. Bunu bir kabul edebilseniz her şey çok farklı olacak ama bilime karşı gelmekte inat ediyorsunuz.

• Fakat anlasamadigimiz konu şu ki biz bahanelere degil bilime dayaniyoruz. Her neyse hanımefendi dilerim ki insallah dünyaya bir lgbt bireyi getirmezsiniz. Daha fazla renktaşıma üzülmek istemem.. İyi akşamlar..

• Tatlı dilli yaklaşımınız için teşekkür ediyorum öncelikle. En azından insanları kırmamak için özen gösteriyorsunuz, yıkıcı değilsiniz. Böyle bir çocuk dünyaya getirmek istemeyebilirsiniz, elbet bu sizin en doğal hakkınız. Lakin bu sizin elinizde olan bir şey değil. Çocuğunuzun elinde olan bir şey de değil. Ama umarım sizin ve çocuğunuzun sağlığı için böyle bir çocuk dünyaya getirmezsiniz. Zira söylediklerim bahane değil. Siz öyle algılamak istediğiniz için öyle algılıyorsunuz. Kişinin kendi elinde olan bir şey olsa kim toplum tarafından dışlanmayı, hor görülmeyi, sürekli gizlenerek yaşamak zorunda kalmayı tercih eder? Bir de böyle düşünün. Ellerinde olsa emin olun herkes heteroseksüel bir hayat sürmeyi tercih ederdi. Nitekim bu arzuyla evlenen, çoluk çocuğa karışan ve yapamayıp ancak seneler sonra kendi kimliğini kabullenebilen kimseler de var. En azından bu ihtimalin sizin de başınıza gelebileceğini düşünerek önyargılarınızı bir nebze olsun yıkmaya çalışabilirsiniz.

• Ne yapayim kendi secimi nasil mutlu olacaksa ben de mutlu olurum abartilacak bir olay degil normal bir sey

1|0
    0|0
Yükleniyor...