Çocuğunuzun eşcinsel olduğunu öğrenirseniz ne yapar, nasıl davranırdınız?

Az önce Ünal Silver'in şu yazısıyla karşılaştım "çocuklarınızı doğdukları beden için değil; parçanız oldukları için sevin" diye de bir not vardı. Sizin LGBTTİ‬ (lezbiyen, gay, biseksüel, transeksüel, travesti, interseksüel) hakkındaki görüşleriniz neler? Çocuğunuzun eşcinsel olduğunu öğrenirseniz ne yapar, nasıl davranırdınız? Çocuğunuzun eşcinsel olduğunu öğrenirseniz ne yapar, nasıl davranırdınız?

0|0
9|29

En İyi Kız Görüşü

• Immm biseksüelim. Bir çocuğum olur mu bilmiyorum. Eğer çocuğum olur ve cinsel yönelimi eşcinsel olursa tabi ki tuhaf bir tepki göstermem. Bu arada bu soru altında şunu da söylemek istiyorum. Cevaplara bakmadım ama tahmin edebiliyorum. Çoğunluk bu onun seçimi karışmam ben falan demiştir. Arkadaşlar bu bir seçim değil. Altını çiziyorum seçim veya tercih değil. Bu bir yönelim. Bu hadi ben bir de biseksüel olayım bir de onu deneyeyim gibi bir şey değil. Umarım anlamışssınızdır..

1|2
    0|0
    • Biseksüel ne oluyo

• Iyy erkek erkege nedir. Birbirinize sıraylami giriyorsunuz. Bu çok saçma abi sizler büyüdükçe beyninizde kücülüyor.

• @SunRISE12 bizlerin değil sizlerin büyüdükçe beyinleri çekiliyor. ayrıca bu da bir görüş saygı duyuyorum gibi bir şey söylemeyeceğim. saygı falan duymuyorum. sizin gibi beyinsiz zombiler yüzünden toplumda yer edinemeyip intihar eden acı çeken bir sürü homoseksüel var. şimdi fikrini kendine sakla ve uzaklaş..

Erkekler Ne Diyor 29

• Önce onu anlayıp bol bol sohbet etmeye çalışırdım.
    Benim için önemli bir problem olmazdı. Eğitimi, insanlara saygılı ya da saygısız oluşu iş yaşantısı vs gibi sorunlar eşcinsel olmasından daha önemli olurdu.
    Doktora götürüp çocuğumu incitmeden hormon tedavisi gibi çözümü olup olmadığını öğrenmek isterdim

2|1
    0|0
  • Çok komik yorumlar yapmışsınız. Eşcinsellik kişinin kendi seçimi değil. Doğarken kadınlık hormonu ağır basıyor ve kişi kendini kadın gibi hissediyor yani olay bu.
    Kızılcak vurulcak bir durum olmadığı gibi tedaviside yok :)

1|0
    0|0
  • çocuğun sonuçta olduğu gibi kabul etmek gerek.

5|1
    0|0
    • Sacmlana yarin sanada kayabilir

• @boncuksultan yok ya akıl yok gercekten bole sacmalik olamaz bunlari diyen kesin ateistir

• @SunRISE12 diyecek bir şey bulamadın tabii :) Hayır efendim. Ateist de değilim. Allah inancım var. Çatla da patla :P

• Valla kızımın lezbiyen olmasına birşey demez hatta yanında erkek görmücem diye sevinirdim herhalde :D Amam oğlum gay olsa delirirdim ya çok zor bir durum ya açıkca söyliyim valla kafasını gözünü kırardım tedavi ameliyat ne gerekiyorsa denerdim :D olmazsada yapacak birşey yok bu olmamış der spartalılar gibi ucurumdan atar yenisini yapardım :D Beni kişisel görüşüm bu ben gaylerden nefret ederim ne bir estetiği var ne birşeyi var kadınlar yine seksi varlıklar oldukları için lezbiyenlerin bir çekilir tarafı var. Erkekde durum farklı iğrenç geliyor gözüme ya hiç hoşlanmıyorum yani. Ha öyle olanada sözüm yok laf atmam taşlamam ama benim yakın çevremde olmaz olamaz uzaklaştırırım anlatabildim umarım :D

0|1
    0|0
  • her zaman nasıl davranıyorsam öyle davranırım ne var heteroseksüel değilse

3|1
    0|0
  • Döverim

3|0
    0|0
  • Adam haklı ne olursa olsun benim kizim o ya da oglum bu degisir mi?

3|0
    0|0
  • Saygı duymaktan başka yol yok. Evlat bu evden atıp hor görecek halimiz yok ya.

0|0
    0|0
  • Ona yanlış olduğunu söylerdim ve doğru yola getirmeye çalışırdım. Ki dinen de uygun bir davranış değil.

1|0
    0|0
  • Tımarhane direkt.

0|0
    0|0
  • Kıçını keserim

0|0
    0|0
  • o zamana kadar fizikçilerle kimyacılar maddeyi daha iyi anlar umarım. ne de olsa her şey bir kimyasal tepkime. bir kaç atom ya da oranı farklıdır onu düzeltince hetero olur tabi tam tersi de mümkün. fizik yasaları değişmediği sürece her zaman işe yarar. bu yöntemle müdahale edecek hale gelirse bilim hastalık diye bir şey de kalmaz. onun dışında suçlu olmasından her türlü iyidir. en azından kimseye zararı yok.

0|0
    0|0
  • Evlatliktan reddederim.

0|1
    0|0
  • Düşünmek istemiyorum

0|1
    0|0
  • Ben istemem Allah korusun o ne öyle ya tam erkek ya tam kız olsun evlatlıktan reddederim açık söyleyeyim :)

0|0
    0|0
  • bir oğlu bir kızı iki gelini vay be :D

2|0
    0|0
  • yönelim seçim ya da farklı birşey fark etmez. bu bir aymazlık sayılır. modernleşmek hataları mazur görmek değildir. söz konusu çocugum oldugunda donanım olarak normalse kafa yapısını ve yönelimini de belirlemesinde etkin olmak sanırım benım vazifem

0|0
    0|0
  • Tedavi ettiririm.

2|0
    0|0
  • Ben #Biseksüelim kızmam tepki vermem ama sorarım mutlu musun mutsuz musun? Ona göre davranırım.

0|0
    0|0
  • Sacmalik bnce bir hastalik ya da tercih meselesi degil. Tamamen sapkinlik. Allah korusun cocugum oyle olursa ki gelen hersey Allahtsn gelir. Sabirla hosgoruyle siddetsiz ve asagilamadan yaratilisina uygun hale getirmeye calisirim

0|0
    0|0
    • Yaradılışına uygun hale getirmek derken, onun Allah tarafından o yönelimde yaratıldığının farkında değilsin sanırım?

• @boncuksultan Eger Allah bir kadinin bir kadindan hoslanmasini ya da bir erkegin bir erkekten hoslanmasini isteseydi Lut kavmini helak etmezdi. Bu bir hastalik degil bir sapkinlik yoldan cikmisliktir.

• bişiler desen bile boş ki

0|0
    0|0
  • asardım

0|0
    0|0
  • Doğru yolu göstermeye calisirim.

0|0
    0|0
  • nüfüsdan düşürürdüm
    hatta onu görmemek için suç işler ceza evıne girerdim :D

0|0
    0|0
  • Farketmez sağlıklı olsun, hayırlı evlat olsun v senim olsun.

0|0
    0|0
  • Ona kızmam kızamam. Ölüm ona yakışmaz çünkü, belki onun için Allah'a çok dua ederim. Sadece istediği gibi yaşayabilsin. Birde şükrederim sağlığı için.

0|0
    0|0
  • piskolojik bir durum öncelikle sakin olurum çocuğa p*rno izletirim ergenlikte baktık tercih farkı var piskoloğa gönderirim baktık düzelmiyor vururum topluma bir pislik daha kazandırmam

0|0
    0|0
  • allah göstermesin ama sakin karsılamazdım sanırım ama evladım sonucta bilmem olmadan bilinmez herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Eş cinsel olmak kişinin elinde olan bir şey değil hormonlardan dolayı olan bir şey kim ister ki toplum tarafından dışlanacak bir karaktere sahip olmayı.

0|0
    0|0
  • Anlayisla karsilarim

2|0
    0|0
  • Ben çocuğumu önce ; psikoloğa daha sonra psikiyatriste daha sonra da hormon tedavisine götürürüm ama o işi bitiririm ; tedavi olur ve olması gereken hale girer.

1|1
    0|0
    • Çok üzgünüm ama eşcinseliğin tedavisi yok çünkü eşcinsellik bir hastalık değil. Psikolojik bir rahatsızlık olmadığı da taaa 1971 yılında kanıtlanmış bir şey. Bu doğuştan, yaradılıştan beri var olan bir yönelim. Bunu bir kabul edebilseniz her şey çok farklı olacak ama bilime karşı gelmekte inat ediyorsunuz.

• Fakat anlasamadigimiz konu şu ki biz bahanelere degil bilime dayaniyoruz. Her neyse hanımefendi dilerim ki insallah dünyaya bir lgbt bireyi getirmezsiniz. Daha fazla renktaşıma üzülmek istemem.. İyi akşamlar..

• Tatlı dilli yaklaşımınız için teşekkür ediyorum öncelikle. En azından insanları kırmamak için özen gösteriyorsunuz, yıkıcı değilsiniz. Böyle bir çocuk dünyaya getirmek istemeyebilirsiniz, elbet bu sizin en doğal hakkınız. Lakin bu sizin elinizde olan bir şey değil. Çocuğunuzun elinde olan bir şey de değil. Ama umarım sizin ve çocuğunuzun sağlığı için böyle bir çocuk dünyaya getirmezsiniz. Zira söylediklerim bahane değil. Siz öyle algılamak istediğiniz için öyle algılıyorsunuz. Kişinin kendi elinde olan bir şey olsa kim toplum tarafından dışlanmayı, hor görülmeyi, sürekli gizlenerek yaşamak zorunda kalmayı tercih eder? Bir de böyle düşünün. Ellerinde olsa emin olun herkes heteroseksüel bir hayat sürmeyi tercih ederdi. Nitekim bu arzuyla evlenen, çoluk çocuğa karışan ve yapamayıp ancak seneler sonra kendi kimliğini kabullenebilen kimseler de var. En azından bu ihtimalin sizin de başınıza gelebileceğini düşünerek önyargılarınızı bir nebze olsun yıkmaya çalışabilirsiniz.

• Ne yapayim kendi secimi nasil mutlu olacaksa ben de mutlu olurum abartilacak bir olay degil normal bir sey

1|0
    0|0
  • Çok tatlı olur, erkek çocuğum gay olsa.

0|0
    0|0
  • Çok uzulurum nerde hata yaptığımı Düşünürüm ve kabul etmem

0|0
    0|0
  • Hiç bişey bana ne kimi severse sevsin kız erkek farketmez i t kopuk olmasın da

1|0
    0|0
  • ya bazılarının dogustan oluyor rahim ve testesteron sorunu oyuzden bir doktora goturrum sorun yoksa dusunmek ıstemıyorum ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...