Erkekler sizceeee?

bir kızın ne mal olduğunu buraya göğsünü bacağını açıp dilini çıkarıp poz vermesinden anlıyorum. peki ya siz bu durum hakkında ne düşünüyosunuz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• insanları yargılama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Genellemek saçma ama bu dediklerini yapanlar evet hep motor oluyolar :D

1|0
    0|0
  • Her zaman dediğim gibi peynire bile zam yapılan ülkemde hala bazı kızların sürekli olarak fiyatının ucuzlamasının anlamını çözemiyorum.

1|0
    0|0
  • Bir insanın ne mal olduğunu buraya koyduğu fotoğraflardan anlayamıyorum ben.
    Oturmasından kalkmasından ve konuşmasından anlıyorum. En basitinden kalktığı sandalyeyi yerine itiyor mu ona bakarım bir fikrim olur.

Sen fotodan anlayabiliyorsan o da bir marifet sonuçta.

1|0
    0|0
    • Sanırım soran arkadaştan cevap gelmeyecek. Tamda havaya girmiştim :D
      @mübarek_hurma peki sen ne düşünüyorsun bu konu hakkında? Öyle parmak kaldırıp kaçmasaydın keşke :)

• Ben zaten görüşümü bildirmiştim. Ne yazık ki ne söylersem söyleyeyim anlaşılmayacağımı fark edip vazgeçtim.

Kızlar Ne Diyor 1

• O kızın ne yaşadığını bilemeyeceğini düşünüyorum bir kız olarak. canım gizli.

0|0
    0|0
    • vücudunu sergileyerek ne yaşamış olabilir acaba?

• Belki geçmişinde tacize, tecavüze uğradı ve psikolojisi bozuldu. ya da sevgisizlikten, özgüvensizlikten bu halde.. Bilemezsn ki.

• tacize uğrayan insan tahrik unsuru yaratmaz. ki ne yaşamış olursa olsun bir kız olarak çok ucuz ve basit buluyorum

Yükleniyor...