Sut cocuguyum hayatta cok zorluk cekiyorum?

Beyler bayanlar ailem yani annem ve babam kucukligimden beri benim cok ustume dustuler. Hayatim boyumca yedigim onumde yemedigim arkamda el bebek gul bebek seklinde yetistim yani ornek veriyim ailem her istedigimi aldirar her zaman. Telefon istedim mesela o aksam telefon elime geldi. Ornek vermek gerekirse. Hayatimda hic parasizlik gormedim. Beni hep en iyi evlerde oturtular. En pahali seylerle giydirdiler. Hayatimda hic otobuse veya metroya binmedim her istedigimde altimda orabam vardi oda olmadi taksiye isyedigim yere gidecek kadar param vardi. Hayatim boyunca hic devlet okuluna gitmedim. Hep ozel okulda okudum. Benim icin hic masraftan kacinmadilar sirf sacim kabariyor diye benim icin 450 tl lik sampuan falan aldilar. Bunlar sadece birlac ornek yani. Hayatimda hicbirsey icin ugrasmadim. Lisedeyken notlarim berbatti. Annem okudugum okulda okul muduruydu. Aslinda sinifta kalmam gerekirken annem torpil yapti hic sinifta kalmadim 4 yil boyunca Ondan sonra lisede bizim okulda uzin sac yasakti bizim okulda uzin sacli erkekler zorla berbere yollanirken ben annemin torpiliyle belime kadar sacla okula gidiyorum. simdi buyudum tabi aileden yavas yavas kopmaya Basladim ve hayatin gervek yuzuyle karsilasmaya basladim. Simdi cok zorlaniyorum. Hayatin gervek yuzunu gormeye basladim. Yavas yavas halkin icine girmeye basldim. Simdi hayatta cok zorluk cekiyorum. Remsen surunuyorum. Psikolojim bozulmaya basladi cunk uben bu hayata alisik degildim. Hayati toz pembe goruyordum simdi karanlik tafala karsilastim. Psikolojim bozuldu ciddi anlamda. Cidden intihari dusunuyorum. Nasil kurtulabilirim bu durumdan. Alisamiyirum bir turlu

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Durumun zor dostum , psikolojin çok yipranir bu alanda senin, ruhsal olarak, bunalima girersin, intihar dusunmen hayli alamet bir durum degil,

Ama asla böyle bişe yapma degmez be olum. Degmez. Intihar kader degildir. Tercihdir. Intihar korkak, yuzleşmeye korkan insanlarin tercih ettigi yöntemdir as olan hayatta kalip mucadele etmedir pes etmemektir.
    Asla pes etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eh işte hayatın gerçek yüzü. Kurtulamazsın zamanla alışırsın sadece.

0|1
    0|0
  • AiLenin sucu senin degil hem biraz ortamlara gir cesur ol cabuk alisirsin gorundugu kasar zor degil tozpembede degil evet ama suriyede falanda degiliz cok sukur

0|1
    0|0
  • Guzel yonlerini gormeye basla ve hemen pes etme

0|0
    0|0
  • Zamana bırak alışırsın

0|0
    0|0
  • Caba gosterip ugras

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• cok saçma bir yazı gerçek olduğunu sanmıyorum eğer gerçeksede zaten yaşama amacını düşün eğer bir amacın yoksada dicek bişeyim yok dilediğini yap

0|0
    0|0
  • Psikoterapi çok yardımcı olabilir.
    Madem hiç masraftan kaçınmadılar, en iyisine git ve faydalı olacağına inan...

0|0
    0|0
  • Psikologa gidiceksin ve terapi göreceksin...

0|0
    0|0
  • psikolojik destek alabilirsin bir doktora git istersen daha hayatın başlangıcındasın cogu şeyide yaşamadın hayatla ilgili destek almalısın

0|0
    0|0
  • Doğal seleksiyon

0|0
    0|0
  • Ne intiharı la adam ol azcik

0|0
    0|0
Yükleniyor...