İstediğiniz , sahip olduğunuz şeyler sizi nereye götürüyor?

benim istediklerimin hepsi oldu ama sonunda yolun başındaki gibiyim , aslına bakarsanız kendime kahve ısmarlayıp olanları izliyorum bence hatasız bir yaşam hiç başlamamış bir yaşam demek. İstediğiniz ve sahip olduğunuz şeylerden çıkardığınız birikimler neler?

istediğiniz , sahip olduğunuz şeyler sizi  nereye götürüyor ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hımm çok derin.. Bana göre birşeyleri kazanmak için verilen mücadele çok kutsal. Benimde istediğim herşey oldu. Hayalini kurduğum teorik dünya benim için birer birer pratikleşti.. Hatalar ve yanılgılar insanları ne kadar üzsede aslında yüzleşmek en doğrusu ki ancak ozaman güçlü olunabilir. Ben sadece kendimi etrafımdaki kalıplaşmış tabulardan soyutluyor ve düşünüyorum artık, ezbere bilinen herşeyi doğru okuyor ve kalıplarımın dışına çıkmaya çalışıyorum, hiç birşeyi doğrusu bu diye gözü kapalı kabullenmek bana göre değil.. Şimdilik bunlarla anlatabilirim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayat dediğin şey daima aynı çizgide gitmez.
    İniş ve çıkışların olacağını daha bu yolun başında kabul etmen gerekir.

İstediğimiz şeyler girdiğimiz bu hayat yolunda bizim araçlarımızdır.
    Bizlerin istediği şeyler genelde bizi mutlu ve huzurlu kılacak şeyler değil, bizden istememiz beklenen gereken şeylerdir.

Yaptıklarımız ve yapmak istediklerimiz bize ait olmadıkça yani bizi dizayn eden etkenlerin dolaylı ya da direkt olarak etkisi altında kaldıkça varılacak son nokta elbette başlangıç noktası olacaktır zira yapılması gerekenleri yaptığında kendi hayatını yaşamadığının farkına varıyorsun.

0|0
    0|0
    • :) hayatı yaşamaktan ziyade izlemeyi seçtiğim günden bu yana aşırı mutluyum , tavsiyemdir.

• Hayatı çözmüş bitirmiş edasını bırakman seni özgür kılacak ilk adımdır.
      Bunu ciddiye almanı temenni eder ve karanlık yollarıma geri dönerim.
      Esen kal zira uçup giden çok oluyor.

• sen her daim uç :P

• bir yere goturduğu yok.

1|0
    0|0
  • İsteyip de sahip olduğum pek şey yok. Sadece iyi dostlar biriktirdim ailem oldu :)

1|0
    0|0
  • Heryere:D

1|0
    0|0
  • En fazla odama götürüyor..

1|0
    0|0
  • insan doyumsuzdur

0|0
    0|0
  • isteğim smaç basmaktı.
    2 sene boyunca her gün potaya dğmeye çalıştım.
    her gün süt içtim.
    bastım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...