Neden fakirsiniz ki nasıl fakir olunur?

Ben kendimi bildim bileli son model bir hayat yaşıyorum fakirlik nedir nasıl fakir olunur ki ya çok ilginç mesela gidip bir yerde 1 tl ye çay mı içiyorsunuz veya 3-5 tl ye tavuk mu yiyorsunuz nasıl oluyor bu

0|1
16|18

En İyi Kız Görüşü

• şimdi oncelıkle dogustan aılende yoksa sende de yoktur mesela yasam kalıten bebekken eger aılen zengınse odan daha guzel olur daha guzel olurdan zıyade daha pahalı esyalar daha pahalı oyuncakların olur ama bazı seylerın onemını daha zor anlamana sebep olabılır boyle seyler. ama fakırsındır ya da normal bır aılesındır ona gore yasam kalıten duser para ve pahalı esyalar acısından ama hayatı daha cabuk ıdrak edersın onemlı olanın huzurlu sevgıyle bıseyler yapmak oldugunu anlarsın paranın varlıgı yoklugu senın ıcın farketmez ılerde cok zengın olsan da fakır olmayı da bılırsın ve sırketın batsa bıle mutsuz olmazsın cunku sen sevgı dolu ve para goz bır ınsan degılsındır zaten senın yasamın parayla kalıtelı olmamıstır :) cay yemek mevzusuna gelınce neyı ne kadara yedıgın ıctıgınde onemlı degıldır mesela sen buna takılmıssın ben takılmıyorum cok luks bır lokantada samımıyetsız bır yemektense sahılde sevdıklerımle balık ekmek yemegı tercıh ederım :) parayla dogmadım parasız da ölmem yanı :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maddi durumum oldukça yüksek.
    Özel bir günde sevgilimi sunset restorana götürebilirim.
    Bir çaya 20 lira bir bardak suya 15 lira asla vermem.
    Maddi durumum iyi olduğu için belki tavuk döner yerine gider temiz bir restorant'a 30, 40 lira gibi bir fiyata yemek yiyebilirim. Tavuk döner yiyen insanıda dışlamam hor görmem.
    Zamanı geldiğinde Kuzguncuk'ta, Beşiktaş'ta ya da Moda'da ya da başka bir yerde çay içmeme rağmen asla ama asla 4,5 liradan fazla vermem.
    Aşırı ucuz yerlere gitmememin sebebi ise argo kunşan ya da yüksek sesli konuşan kaba insanlarla karşılaşmaktan hoşlanmıyor olmam. Fakat çaya 1 ya da 2 lira fiyata sahip olduğu ve olgun, birbirine saygılı insanlardan oluşan yerelerede gitmekten çekinmem.
    Starbucks'a sala gitmem. Hizmet olmayan bir yerde bulunmaktan hoşlanmam. Satın almış olduğum kahveyi porselen ya da cam bardakta veremeyen masama kadar kahvemi kendim taşıyıp hizmeti bile kendi kendime yaptığım bir kurumdan kahve içmem. Beğenmedğin ucuz gördüğün o mekanlarda dahi kahvemin masama güzel bir hizmetle geliyor olmasından dolayı garsona bahşiş bırakırım.
    Ödediğin ücretin miktarının bir önemi yoktur. Önemli olan verdiğin paranın karşılında hizmeti hakkıyla alabiliyor olmandır.

1|0
    0|0
    • la okumam ben böyle şeyleri asistanıma söylerim açıklasın bana

• Okuyup okumaman senin seçimin ben birşey kaybetmem.
      Unutma bilgi paylaştıkça çoğalır genç adam. Tarihte kimse... kşininçok parası varmış diye konuşmaz. Bilgiliysen başarılıysan adını tarihe yazdırırsın.

Kızlar Ne Diyor 15

• Bugün biri söylemişti lidyalılar parayı bulunca bizim dedelerimize vermemeyi tercih etmiş 😂😂

0|0
    0|0
  • 1 tl ye çok 50 kuruş olan yerde içiyom ben hem biz çok fakirdik bizim hiç annemiz olmadı bizi teyzemiz doğurdu anla fakirliğimizi :D

0|0
    0|0
  • Şu an fakirliğimle gurur duydum gizliye bak..

1|0
    0|0
  • Yoksulluk, fakirleri doyuramadigimizdan degil, zenginleri doyuramadigimizdandir bay fikir yoksulu cakma burjuva

1|0
    0|0
    • kıskanma bakim gel sana 20tl ye çay ısmarlayım sizin orda 1tl dir

• ben ciddiyim ne trolü çok zenginim ben

• Tamam en iyi en guzel en birinci en mukemmel sensin :*

• Kendine bir dünya kurmuş bir arkadaş işte

0|0
    0|0
  • Allah beyin fakirliği vermesin ☺

0|0
    0|0
  • Bunu alın pistten salı kumda oynasın

0|0
    0|0
  • Eğlendin mi bari

0|0
    0|0
  • Ruhun fakir olmasın gizli

0|0
    0|0
  • Kardesim bu insanlar sükürsüz fakir mi var Allaseen. 3 milyar maas alir savurur. Biz fakiriz para ay sonuna yetmiyo derler.

0|0
    0|0
  • inanılmaz başarısız trolleme

0|0
    0|0
  • komik senii :D

0|0
    0|0
  • Üzülme kardes
    Sen de beyin fakirisin :)

0|0
    0|0
  • Bir fakirin ego tatmini ızlediniz

1|0
    0|0
    • Fikir fakiri diyelim :))

• İnsan hertürlü fakir olsun da böyle hem fakir olup hem mal olmasın bence

• Aynen öyle ucuz takılmaya çalışıyoruz 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Fakirlikle ilgisi yok bu durumun. Trilyonlarca param olsa yine de gidip 5 liraya çay içmem. Bu elinde ki parayı düzgün harcamaktır. Eğer çok savurganlık yapmayı seviyorsan yine gidip 1 liraya çayını içer 4 lirada bir fakire yardımda bulunursun. Ben büyüklerimden bu şekilde gördüm, bu şekilde yaşıyorum.

0|1
    0|0
    • çok paran olsa 5 liraya çay içmezsin ben 20tl den aşağı çay içmiyorum

• Aferin sana tebrik ediyorum. Egonu 20 liralık çayla mutlu edebiliyorsun demek ki. Bende ihtiyacı olan birine yardım yaparak mutlu oluyorum. Hangimiz fakiriz çokta tartışmaya gerek yok.

• Ben zengin olsam bile ki fakir değilim çok sukur bir çaya gidip 20 lira vermem aslacunku salak degilim kakiklanmaya dayanamam

0|0
    0|0
  • Sende bnim gözümde fukarasın 😂

0|0
    0|0
  • 1 tl ye çay mı olur ohaa. bizim burda 50 kuruş :/

1|1
    0|0
  • Kader

0|0
    0|0
  • sen küfürü haketmısın ama değmezsin. ve benden sana bı tavsıye bu zekayla çocuk yapma olur mu. hadi şimdi f. c. k off

0|0
    0|0
    • lan kamil seni paramla döverim. baba parasıyla burda toz kaldırma gitödevlerını yap ve uyu saat geç oldu canım hadi evladım

• Mk daha cümle kuramıyon gizli takılıyon bide zengin rolü yapıyosun. Sana çakayım zenginlere bişi olmasın

• canın çok mu yandı amele yazıp durmuşun az ötede ağla

• Puahahaha. abazanlıktan ölmüş la bu

0|0
    0|0
  • Allah zeval vermesin fakirlik önemli değil

0|0
    0|0
  • Babam fakir...

0|0
    0|0
  • :) Arkadaşa XPER Lazım XPER Fakirine bir El Atın :D

1|0
    0|0
  • Önemli olan insanın içi fakir olmasın :)

0|0
    0|0
  • Çaya 1 tl verilir mi lan 50 kuruş veriyoruz biz

0|0
    0|0
  • Zengin olabilirsin belki dogrudur.
    Ama düşünce seviyesi olarak çok fakir bir troll soru bu 😉😎

1|0
    0|0
  • Ben hatta kıraathanede çayın tanesini 75 kuruşa içiyorum sen neuden bahsediyorsun

0|0
    0|0
  • Senin gibi salak mal aptal zengin olacağıma gururlu onurlu şerefli fakir olmayı tercih ederim !

0|0
    0|0
  • Gel bir ay benim misafirim ol hiçbirşey anlatmadan anlarsın fakirlik nasıl birşey. Bence kimseyle bu şekilde dalga geçme. Olan var olmayan var. Bak ben neyse... O malı mülkü veren almasını da bilir unutma

0|0
    0|0
  • Fiyatlari bildigine gore sen de fakirin cocugusun. zengin fakir internet aleminde hepsi esit havani atamazsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...