Suriyelileri kuma alan erkekler onlara aşık olan kadınlar? ne düşünüyosunuz?

geçen hastaneye gittim grip yüzünden bir kızla lafladık orda suriyeliye aşık olmuş sokakta yaşıyomuş inşaatta çalışmaya başlamış camdan izliyomuş çok kaslı yakışıklı eve yemeğe çağırıyom arada dedi :S tv dede durmadan suriyeli kadınları kuma alan adamlar var. şakamı bu ya? siz böyle bişey yaparmıydınız?

• asla suriyeliyle beraber olmam ben gıcık oluyom zaten..
    75% (9)37% (7)52% (16)Oy Ver
  • ben olabilirim seversem sokakta da yaşasa alırım evime sorun yok
    25% (3)58% (11)45% (14)Oy Ver
  • ben heryerde suriyeli avlamaya çalışıyom hehehehhe :;)
    0% (0)5% (1)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence suriyeli insanlara bu kadar sert bir bakış açısıyla bakılmamalı. İçlerinde hep kötü insanlar olacak değil ya? Ayrıca kimse istemez kendi ülkesinden başka topraklarda sığıntı olarak yaşamak. Tabii ben onları savunmuyorum. Bizim ülkemizde bizden daha üstün bir yaşam sürmeleri beni de sinirlendirir. Zaten bu durumdan eşitliği sağlayamayan yolsuz vatan hainleri utansın. Irkçılığa gelince ırkçı insanlara diyecek bir şey yok. Zaten sevmiyorlarsa dışlarlar eziyet çektirirler. Bende Amerikalı ve İngilizleri sevmiyorum. Ama yinede bu kadar sert çıkmam. Hele ki ortada aşk ve sevgi gibi büyük duygular varsa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Açık net ülkelerinden savaş olabilir eyvallah ama hepsinden nefret ediyorum. Niye mi? Tecavüz olayları farkedersen arttı. Hırsız çetelerinin yarısını artık suriyeliler oluşturuyor. Dilencilerin artık tamamı suriyeli. Torbacılara da karışmaya başladılar. Para için yapmayacakları yok. Devletin bu kadar şeyine karşı Allah hepsini ıslah etsin. Devlet suriyelilerin alayını atıp bayır bucak türkmenlerini almalı. En azından TÜRK. Suriyelilere giden tek kuruşum dahi haram olsun. Bizim ülkemiz karışsın. Yarın darbe olsun. Hepimizi öldürmeye kalksınlar. Kimse bizi ülkesine dahi almaz. Kıbrıs bile bize karşı gelirken azerbaycan bile bizi almaz.

0|0
    0|0
  • sadece mısafır olarak alırım bır mudddet ıcın cevabım B sıkkı yanlız senın bu şıklarına hayran kaldım c şıkkkı nasıl oyle guldum ınan bana ddd

0|0
    0|0
  • Yapmazdim ulkece yaka silkiyoruz zaten

1|0
    0|0
  • İşim olmaz kanka.

0|0
    0|0
  • ya aslında ukranya da da savaş var ordan da gelsinler bence :D kapımız herkese açık misafirperver milletiz biz :D

0|0
    0|0
    • evet aslında jamaica ve barbados ta da savaş çıksın :D ve fransada :D

• yok oralar uzak ya :D o kadar da olmasın sende dünya savaşı çıkaracaksın neredeyse :D

• seversen millet önemlimi

0|0
    0|0
  • kiz seni cukuverir dikkat et kendine gerci eve aldigina gore bunuda goze almissindir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eve yemeğe çağırıyor? Ne cesurmus

0|0
    0|0
Yükleniyor...