Osmanlı saf Türk ve müslüman mıydı?

Osmanlı saf Türk ve müslüman mıydı?

Cumhuriyeti dinsiz diye reddeden Osmanlı torunuyum diyenlere anadanmı babadanmı diye sormak isterim... Neyin kafasını yaşıyorsunuz? Ne içtiyseniz ben de istiyorum ondan:D.. Tamam kabul, herşeye rağmen ben de Türk'üm ve geçmişime sahip çıkarım ama sorgulamamak değil bu, siz de sorgulayın. Yalanlar elbette tatlı gelir ve tatlı olduğu kadar da inanır bir çoğu, gerçekler acıttığı için kimse inanmak istemez ve inkar eder... Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?(sakın polemik yaratmaya veya siyasi fikirlerinizi yazmayın alakası yok bu sorunun çünkü)... saygılar...

Güncellemeler:
no cevap mı arkadaşlar? iyi ziğiş soruları sorun ve cevaplayın a. qyiiim:)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• :D Aptal ve arapçılara bunu anlatmak zor. Hele din konusunu. Kitaplarını okusalar lanetli türkler diye bahsediğini anlayacaklar ama cahiller körü körüne inanmayı seçiyor. Neyse konuyu dağıtmiim. Osmanlılarda neredeyse hiç Türk yoktur. Şu bakıma yoktur. Aldıkları eşler hep diğer ülkelerden olmuştur. Eğer kendi kanından birileriyle evlenselerdi Şu an bile osmanlı ayakta olabilirdi. Bir diğer merak ettiğim konuysa osmanlı kurulsa ne olur? Sen yine maraba kalacaksın.

0|0
    0|0
    • doğru diyorsun, şu anda osmanlı yok, olmayacak da çünkü o soyun fertlerinin hepsi ingiltere'de ve kanları iyice karıştı. cumhuriyet kalmalı başkanlık gelmemeli, ama sistemi gerçekten düzeltmek lazım. böyle olmaz. Dünyada imparatorluk kalmadı diğer ülkelere ister istemez uymak lazım.

• valla iyice poku çıktı birader :S

• sana yazsam burada ks çöker inan.

Yükleniyor...