Anneniz, eşyalarınıza , kıyafetlerinize müdahale ediyor mu?

ben şimdi antalyadayım valide hanım gidiyor İstanbul'da ki evime kafasına göre dekore ediyor temizlik falan yapıyor eskiyen eşyaları atıyor merak ettim sizde de oluyor bu bu problem ben evlenmediğim için evi b. k götürdüğünden şikayetçi. sizin anneniz nasıl karışır mı eşyalarınıza falan.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• karışır... kafasına göre davranır..
    tek seninki değil.. genelde anneler böyle işte.
    evli olsan yapmam der birde benimki

0|1
    0|0
    • evli değil misin yoksa artık

• :) bak iş görüşmemde de yaşıma hayat tecrubeniz var bunlar yaşamakla olur dediler..
      demek bazen işe yarıyor yaşlanmış olmak.. sende eig vericeksin.

senden cok buyuk değil.. yakınız.. hala mı şımarıksın

• yok ya şimdi ciddi planlarım var antalyada bir otel inşaatı var orayla meşgulüm babamla bağım yok artık ben büyüdüm ayrıca 3 senedir olgunum

En İyi Erkek Görüşü

• anneler aynıdır abicim değişmezler :) senin için en iyisini istediklerinden nasıl olman gerektiği konusunda sürekli hayıflanırlar.^_____^

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Karışıııır karışmaz mı eve her geldiğimde bir şeylerim eksik olur hep falancıya verdim der tamam ver bir şey demiyorum ama bir sor yok onu da yapmıyor yakında beni de atcak :/

0|0
    0|0
  • Benimki genelde giysi dolabima müdahalede bulunuyor eşyalarımı yeniden düzenliyor doğal olarak da yerleri değişiyor ben de aradigim şeyi bulamıyorum onu kaç kere uyardım hala daha aynısını yapıyor yeni bir dolab istediğim de de kiziyo ;)

0|0
    0|0
  • Kıyafet seçerken sadece onun dısında karısmıyo

0|0
    0|0
  • Karışmıyor

0|0
    0|0
  • Evvetttt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0