Bir sokak hayvanı olarak varolsaydınız insanları nasıl tanımlardınız?

insanlığımızı birde onların dünyalarından değerlendirelim

0|1
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmem.. Komşusu açken tok yatan bizden değildir lafını duyar (bunlar bizden değil demekki) derdim nekadardır aç olduğumu bilmeden.. Yağmurda birbirine şemsiye açan insanları görür (benim bukadar değerim yok demekki) derdim sırılsıklam.. Kar yağdığında çocuklarını sıkıca giydirenleri görür keşke benimde böyle bir ailem olsa derdim titreyerek.. Küçük çocukların (bana yaptığı işkencelere) aldırmadan yinede onları severdim.. Sokak kenarında tecavüz edilen kadınları görüp halime şükrederdim, küçücük bedenimle o (tecavüzcü) nün bileğini ısırır birde alışık olduğum tekmelerden birini yerdim o (cani) den.. Şansım varsa biri bana acır yemek verirdi, şansım varsa biri bana acır su verirdi, şansım varsa yanımdan geçen biri okşardı kafamı (iyi insanlarda varmış) derdim.. Ve şansım varsa iyi kalpli biri evine götürürdü beni, 2 gün sonra sıkılıp sokağa geri attığında (dönek) (vicdansız) (karaktersiz) beni rahata alıştırıp ıssız sokaklara geri attı derdim.. Atmazsada ömür boyu dost olurduk.. Ama sıcacık evde sokaktaki arkadaşlarımı unutmazdım. Çünkü içimde insanlara has olan (kötülük, nefret, çıkarcılık) hiçbir zaman olmazdı.. Parantez içindekileri düşünürdüm sanırım :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zalim, acımasız, bencil
    sevgi ve merhamet yoksunu canlılar olarak tanımlardım muhtemelen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• https://www.youtube.com/watch?v=-3iBZVX1Sz4 bir köpeğin gözünden insanlar...

1|0
    0|0
  • Kelebek olsaydım dünyayı gördükten sonra intihar ederdim

1|0
    0|0
  • Sorumsuz

1|0
    0|0
  • Bencil

1|0
    0|0
  • bencil picler olarak tanımlardım insanları.

dünyayı hükmettiklerini zannediyolar bi' zombi kıyameti kopsa da mal olsalar keşke -_- derdim.

s. instela. com/m/su-ver-pic--i640741-1200x630. jpg

1|0
    0|0
  • hayvanlar düşünemez bu yüzden bizler insanız :) yani hayvan gibi içgüdülerimle yaşardım kimseyi tanımlama yeteneğim olmazdı

1|0
    0|0
  • İnsan diye tanımlamazdım... Aç gözlü, vicdansız, kötü yaratık diye olurdu herhalde

1|0
    0|0
  • İnsan kelimesini kendi eşrafımda ağır hakaret olarak kullanırdım

1|0
    0|0
  • Bence insanlar doğada virüs

1|0
    0|0
  • Onları dişlerdim.

1|0
    0|0
  • Ne ahk la bunlar jfhjfj

0|0
    0|0
  • Hangimiz hayvan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "Bencil"

1|0
    0|0
  • İyiler ve kötüler olarak ikiye ayirirdim.
    Ya da merhametliler ve merhametsizler olarak

1|0
    0|0
Yükleniyor...