Sadece okuldaki embesil insanları görmemek için okula gitmek istemiyorum?

İnsanlardan gerçekten nefret ediyorum. Özellikle kendini göstermeye çalışan yılışık tiplerden. Yarın malum okul açılıyor. O beyinsizlerin ortamında bulunup aynı havayı solumak bile tüylerimi ürpertiyor yeterince. aynı zamandada kendimi onların yanında küçükte görüyorum ve özgüvenim sıfır. O kadar dert edindimki bu durumu, ellerimi yolmaya başlaıdm sinirden. Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz? Okulda ne yapmam gerekir?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• yılışık tipleren dolayı insanlardan niye nefret ediyorsun, onlardan et bari, ben olsam okula derslere odaklanır nefretle ugraşacağıma kariyerime bakardım :)

0|0
    0|0
    • Öyle de , duygusal ve herşeye takan bir insanım :( varlıklarına bile gıcık oluyorum bazılarının

• duygusal olman tamamda herşeye takman sana zarar yazar, olurunu bul, hayat dertle tasayla geçirecek kadar uzun değil, mutsuz eden ne varsa seni koy bir köşeye :)

En İyi Kız Görüşü

• Embesil olduğunu söylediğin insanlardan kendini neden küçük göresin? Kendine güvenmelisin. Tamam, söylemesi kolay diyeceksin ama durum bu. Ayrıca çekingen olma. Sana sataşan olursa sakın kendini geri çekme. Gerekirse sandalye fırlat ama sessiz kalma ;) Kimseyle konuşmak/sevmediğin halde arkadaş olmaya çalışmak zorunda değilsin. Sadece kendini yıpratmış olursun. Konuşmak istersen mesaj atmaktan çekinme lütfen, yardımcı olmaktan mutluluk duyarım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ya güzel kardeşim takma ya takma neden saçma saçma hareketler yapıyorsun yerinde olsam onlarla hiç muhabbet bile kurmam

0|0
    0|0
    • Kurmuyorum ama işte takıyorum ister istemez. Varlıkları bile sinir ediyor

• Dövekmi karşiiiimm

• Salla onları takma

0|0
    0|0
    • Laf ediyorum ama ister istemez umursuyorum :(

• Okulu birak o zaman.

0|0
    0|0
  • Kendi halinde ortamina cekil senle munasebet etmeyenle munasebette bulunma. Ciddi ol. Gereksiz laubalalilesme

0|0
    0|0
    • Yanlız kalmaktan çok korkan bir insanım:(

• Seni sıkıntıya sokacak insanlar yerine yalnız kal daha iyi. Ben öyle yapıyorum misal

• okuldaki insanlar hayatinda gecici insanlar gelecegini onlar icin degistirme

0|0
    0|0
  • psikologa git. ya da rehber öğretmenine güveniyorsan onunla konuş

0|0
    0|0
  • neden küçük görüyorsun

0|0
    0|0
  • Hiç kimse yokmuş gibi davran. Rahat ol ya da rahatmış gibi davran.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendi kafandan insanlar bulmaya çalış onlarla arkadaş ol.. hiçte kendini küçük görme 👍

0|0
    0|0
    • kaaaç yıl geçti ama bir kafadengi insan bulamadjm şu lanet okulda :D

Yükleniyor...