İki erkegi (gay) el ele tutuşmuş bir şekilde görseniz nasıl bir tepki verirsiniz?

iki tane adam el ele tutusmus yiyişiyorlar. gordunuz diyelim? ben gördüm ohaa mk dedim ama içimden :)

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Gülerim

1|1
    0|0
  • Ben de o kadar geniş değilim içinde hayrete düşeceğim mutlaka

0|2
    0|0
  • Pek hoşuma gitmez tabiki ama bisey demeyede yapmayada hakkım yok kendi seçimleri istedikleri gibi yaşasınlar, banane :D

0|2
    0|0
  • Kız arkadaşımla yürürken hangisi kız demişti bir adam yanındaki karıda ikiside demişti akskd hiç unutmam

0|1
    0|0
  • Sarmaş dolaş bile gördüm. Tepki vermedim. Tepkiyi vermesi gereken ben olmadığım için,..

0|1
    0|0
  • Bir şey demezük

0|0
    0|0
  • Bende gördüm sonra cocuk bizim okulda cıktı sjsnksse sasırmıstım ama kendi tercihi napalım 😂

0|1
    0|0
  • Ooo bir renktaş derim
    #LGBTIVARDIR

0|0
    0|0
  • Tıpkı bir erkek bir kızı gördüğümdeki gibi tepki veririm. Bunların evleri yok mu da sokakta yiyişiyorlar, derim.

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Çok sevimli duruyorlar ne diyecem gulerim

0|0
    0|0
  • sevgilimin elini bırak o benim derdim birini götürürdüm malum boşta erkek bulmak zor

0|0
    0|0
  • Sürekli karsilasiyorum benim icin dogal hal aldi
    Abartmamak gerek okadar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Alırım elime sopa ya da birşey kovalarım milleti toplarım arkama biliyorsun bizimkiler eşcinsel sevmiyor mahallleliler felan :D :D Pata küte dalıyor.

0|0
    0|0
  • Ağızlarına s*çarım ya da polis çağırırım suç duyurusunda bulunurum.

0|0
    0|0
  • Ne diyeyim? Seviyorlar demek ki.

0|0
    0|0
  • Kız erkek falan bile olsa gidin evinizde yapın derim salyalarini girmeye mecbur degilim

0|0
    0|0
  • iğrenc derim mk
    ne kız kıza ne erkek erkege iliski
    kızsan kız gibi ol erkeksen erkek adam gibi ol arkadas

0|0
    0|0
  • Benimde gay olduğumu göz önünde bulundurarak, eğer yakışıklılarsa onlara katılırım üçlü takılırız.

0|1
    0|0
  • Kaan Boşnak'la Küçük İskenderi bu şekilde görmüştüm artık kimse şaşırtmıyor.

0|0
    0|0
  • Çok fazla gördüm ilk gördügümde garipsemistim artık sıradan geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...