Evlı olupta baskasıyla konusan varmı?

Evlılere sadece soruyorum evlı olupta baskasıyla konusup mutlu olan varmı?

0|2
7|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sitedeki evlilerin geneli bunu yapar!
    Bizzat bunu yapanları biliyorum!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Çok şükür mutlu bir evliliğim var ve Karşı cins ile Şimdiye kadar Sosyal Görüşmeler dışında, kısaca özetlemek gerekirsek farklı amaçlarda bir görüşmem olmadı. Allah korusun, olmasını da istemem. Velev ki böyle bir niyet içerisinde isem Eşimin ahını ve günahını almış olurum. Bunu almaktansa ölmeyi yeğelerim.
    Görüşen mutlaka vardır, tabi bu onların ne kadar midesiz olduğu ile alakalı bir konu!

0|0
    0|0
  • Normalde yaşadıklarımdan dolayı evliliğe karşı soğuktum. Bu sitedekileri görünce de derin dondurucuya kaldırdım.

0|0
    0|0
  • Bende merak ettim valla

0|0
    0|0
  • var olabilir sorsan arkadaşça der. d

0|0
    0|0
  • konuşan var da mutlu oldukları konusunda emin değilim. eksiklikleri tamamlamak amacıyla yapılan şeyler bunlar ama daha da eksiltiyor insanı

0|0
    0|0
  • Evliyim başkaları ile görüşüp mutlu olmuyorum arada sırada bir konu hakkında sohbet edersek bu. Normal hayatta da yapılıyor insanlar bir konu hakkında görüş belirtip sohbet edebiliyor yeter ki amaç farklı olmasın.

0|0
    0|0
  • Herhalde vardır neden olmasın ki? Ancak benim olmadığım kesin gibi, Allah'a emanet ol eyvallah... :) :)

0|0
    0|0
  • Vardır bnce

0|0
    0|0
  • ne büyük karaktersizliktir, orda karısı/kocası dururken başka birisiyle konuşmak.. ya da mutlu olmak.. yazık be.. böyle insanları gördükçe evlilikten soğuyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Mutlu olan derken?

0|0
    0|0
  • Bilmem vardırbunda belki:)

0|0
    0|0
  • kimseyle konuşmuyorum :)

0|0
    0|0
  • Var olmazmı kuzeninin karısından çocuk yaapanı bile gördüm

0|0
    0|0
  • Napican

0|0
    0|0
  • evlı degılım ama tanımadıgım ınsanlarla konusmak yeni insanlarla tanısmaktan hoslanıyorum

0|0
    0|0
  • var dir

0|0
    0|0
  • Olmaz mı var tabi.

0|0
    0|0
  • evli biriyle konuşmuştum baktım iş poka sarıyo bıraktım

0|0
    0|0
  • Vardır Mutlaka

0|0
    0|0
  • Halen konuştuğum evli birisi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hangi mantik bu ya? Evliysen kendini esine adamalisin o da ayni sekilde tabiki. Aile dostu olabilir ama asiri samimiyetle kan bagin olmayan birileriyle niye konusasin ki?

0|0
    0|0
  • Var o kadar karaktersiz insanlar.

0|0
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • namusuzluk karısını sevmiuordur

0|0
    0|0
  • Ben konisuyorum

0|0
    0|0
  • Ben konuşmuştum ama sonunda mutluluk yok. En iyisi hiç konuşmaya başlamamk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...