Metroda el ele tutuşan iki eşcinsel erkek görseniz ne yaparsınız?

Metroda el ele tutuşan iki yakışıklı eşcinsel erkek görseniz Nasıl tepki verirsiniz? Ya da garip gelir mi? #LGBT

0|2
31|22

En İyi Kız Görüşü

• ee haliyle garip gelir hergun gördüğümüz birşey değil sonuçta şahsen bakarım ama karşıyı rahatsz etmeden

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 30

• Garip gelir. Her gün görmüyorum sonuçta. Sonra galiba bir kere daha bakarım. Sonra da onlara bakan insanlara bakarım. Devamında, etraftakiler onlara öyle bakarken acaba onlar birbirine nasıl bakıyor diye düşünürüm. Aralarındaki sevgiyi düşünürüm, yani birbirlerini nasıl sevdiklerini. Onların gözünden bakmaya çalışırım. Yanlarından ayrılırken de çocuğum olsa onları görse ne düşüneceğimi, ona nasıl açıklayacağımı düşünürüm. Yani eşcinselliğe karşı değilim, ancak belli ölçüler çerçevesinde özgür olmalılar diye düşünüyorum. Çünkü toplumun yapısına aykırılar. Dediğim gibi karşı değilim ve ben yargılamam, ancak gelecek açısından örnek teşkil etmesini de istemem. Yani eşcinsellere bakış şu an neredeyse orada kalmalı bence. Daha fazla özgürlük ya da hakka sahip olmalarını istemiyorum. Yani dünyanın bazı yerlerinde ayıplanarak, bazi yerlerinde de özgürce gezebilsinler, dünyanın bazi yerlerinde de evlenebilsinler. Eger onlar icin onemli ise bunun pesinden kossunlar. Topluma bu kadar aykırı görüşe doğuştan ya da sonradan sahip olan, toplumu degilse de gelecegi tehlikeye atmasi olasi bir azınlık icin gosterip gosterebilecegim anlayis bu. Sartlari daha da kolaylastiramam, kolaylasmasini da istemem. Onları yadirgamayan, benim gibi anlamaya çalışan insanlar olduğu gibi, bir yandan da onlara ters ters bakan insanlar da hep olsun. Yoksa işler çığırından çıkar.

0|0
    0|0
  • Muhtemelen fark etmem bile.. Yani iki insan el ele vayy canına ne olağan üstü durum falan mı olmayım ki.. :) yok ya dediğim gibi dikkatimi çekmez..

0|2
    0|0
  • Bana ne la

0|2
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • Tepki vermem saygi duyarim

1|2
    0|0
  • Aralarına girerim

0|2
    0|0
  • Garip gelir evet ama saygı duyarım eleştirmem

0|2
    0|0
  • şaşırırım

0|2
    0|0
  • Tepki vermem. Evet garip gelir biraz

0|2
    0|0
  • Muhteşem!
    Keşke görsem
    Çok tatlı ya :)

0|1
    0|0
  • Tepki vermem bir daha da bakmam. Bakışlarımla rahatsız etmemek için.

0|1
    0|0
  • Bunlar normal şeyler. Görünce neden garipseyelim. Eğer baktığımı fark ederlerse gülümserim ki kötü hissetmesinler. Ayrıca yakışıklı ayrıntısına anlam veremedim. Çirkin olsalar kilolu kıllı ve kaba saba olsalar ne olur o zaman ayıplayıp nefret mi edeceğiz? Saçma saçma sacmaaaa

1|1
    0|0
    • Hayır ya bende erkek arkadaşımla dışarıda el ele tutuşup tutuşmamak konusunda kararsız kaldık o yüzden sordum yani insanların tepkilerini ölçtüm

• bir şey yapmam da eğer yakışıklılarsa knkiler gelin hele bir selfie çekilelim derm

1|2
    0|0
  • Umursamam herkes tercihinde özgürdür

0|2
    0|0
  • Annesine babasina acirim. Babasi erkek oglum oldu diye kim bilir ne kadar sevindi ama ola ola tekerlek bir cocuguolmus. Herkes gelin bekliyor sen damat. Iyyy igrenc bir durum

0|1
    0|0
    • Ben de seni yetiştirene acidim

• Ben de seni nüfusa kaydeden vatandaşa acirim geleceği göremediği için. Annene babana acirim böyle bir "evlat" yetistirdiklerine

• Garip gelmez herkesin kendi tercihi... İnsanlar neyle mutluysa onu yaşamalı bence

1|1
    0|0
  • Hayat onların hayatı.

0|0
    0|0
  • Tepki verilecek bir durum değil. Herkes mutlu olduğu şekilde kendi tercihleri doğrultusunda yaşıyor

0|1
    0|0
  • Garip gelir ama bişey demem tepki de vermem bakmam rahatsiz olmasın kimse diye

0|0
    0|0
  • Umrumda değil

0|0
    0|0
  • Bişey yapmam banane 😏

0|0
    0|0
  • hayır garip gelmez. kendilerine saygım sonsuz :D

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|1
    0|0
  • Tepki vermem saygı duyarım bakmam da rahatsızlık vermemek için

0|0
    0|0
  • sevimli bulurdum bide cesur bu onlara saygı duymamı gerektiren başka bir şey olurdu

0|0
    0|0
  • Çok hoşuma giderdi. Çevremde gay ve lez çok arkadaşım var ve çok mutlular

0|0
    0|0
  • Fotograf cekilirdim cevremde hic yok oyle ya

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim, saygı duyarım.
    Toplumun saçma sapan normlarını iplemeyecek kadar cesurlar.
    Hep mutlu olmaları dileğiyle...

Sarışın mavi gözlü ve yakışıklıysalar küfrederim ama
    Ne vardı lan bana baksaydınız :(

0|0
    0|0
  • Hayranlıkla izlerim yalan yok 😊😊 ben seviyorum lgbt bireyleri

0|0
    0|0
  • Mutlu olurum onların adına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yanlarından geçer giderim, garip gelmez. İnsanları cinsel tercihleri nedeniyle yargılamam.

1|2
    0|0
  • niye gelsin ya
    herkes insandır
    ve herkese saygı duymak zorunludur..
    niye tepki vereyi ki banane?
    rahatsız oluyorsanda bakmayacaksın
    ben olursam bakmam..
    bir laf vardır
    ''Bakan acıp kıcına baksın'' :)))
    yani arkadasım rahatsız oluyorsan bakma zorla bak mı diyorlar :D

0|1
    0|0
  • Ben rahatsız olmasamda eminim ki benim bakmamdan rahatsız tedirgin olurlar. O yüzden bir şey yapmam. Ama seviyorsa tutsun aga. En fazla milletten dayak yer. Oda gülü seven dikenine katlanır.

0|0
    0|0
  • Allah tamamına erdirsin derim!
    Herkesin kendi görüşü kendi özgür iradesi sonuçta diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Dünyanın sonunun geldiğini hatırlarım

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Ne tepkisi veriyim, benim ne haddime toplumu rahatsız edecek birşey yapmadıkları sürece özgürler.

1|0
    0|0
    • Cocuklar onlari görüp öğrenmek isteyecek ya da ornek alacaklar. Toplum o zaman bozulacak. Yetiskini bozamazsin cocuga ornek olursun, toplum yavas yavas bozulur. =) ben de bu yuzden endiseliyim.

• Çocuklar gördüğü seyleri ornek alir. Insan bir seylere maruz kalarak alistirilir. Gordukce bize de normal gelecek. Bozulmadık genişledik, bozulmadik modernlestik diyeceğiz =) ben o kadar genislemek istemiyorum. Escinsellik tuhaftir farklıdır ve orada kalmalıdir =)

• @Lizabeth saygı duyarım, cevap hakkı eşcinsellerindir 😄

• Ilgilenmem

0|1
    0|0
  • Herkesin elindeki kendine :) bana ters gelmez. bana yanaşmazlarsa sıkıntı yok. yanaşırlarsa nefsi müdaha dalarım kusura bakmayın.

0|1
    0|0
  • ulaşım fiyatlarıda çok zamlandı bu ara derim. ekmek aşırı pahalandı diye düşünür geçerim

1|1
    0|0
  • metronun başka bir tarafına yürürüm o igrnçliği görmemek için

0|0
    0|0
  • Gördüm iki tane sakallı kıllı esmer erkek el eleydi millet resmen işi güzü bıraktı onlara bakıyordu mk ama gerçekden kardeşim gidin evinizde ne yapıyosanız yapın mk

0|0
    0|0
  • Harika olurdu #LGBTİ bireyiyim sıkıntı olmazdı :)

0|0
    0|0
  • Metrodan inerim

0|0
    0|0
  • Onlari Allah lanetlemis ben bisi demesemde olur ama Allah akil ihsan eylesin der onlarada bu ulkede bole evlilik olmuyo derdim metrodan inerdim :) :) :)

0|0
    0|0
  • Nisantasina gidersen yiyisen sakallilar bile gorebilirsin... Bir erkek icin cok tehlikeli bolgeler.

0|0
    0|0
  • Hiçç

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz
    ama
    İstemedende olsa düşünürüm '' bunlar nasıl yapıyor '' diye :d

0|0
    0|0
  • Gelmez.

0|0