Mutluluklar paylaşdıkça çoğalır mı?

Bence bu devirde mutlu olduğunu gizlemek en iyisi, kem gözlere gelmez en azından. :)

Mutluluğunuzu başkalarıyla paylaşır mısınız, yoksa nazar değer diye söylemekten kaçınır mısınız?

Tecrübe ettiniz mi paylaşınca ne oldu? :)

1|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Kem göz diye bir şey yok 😆 Bugüne kadar mutluysam insanlarla hep paylaştım. Hiç sırf paylaştım diye bozulduğunu görmedim mutluluğumun. Bozuluyorsa sorun bendedir. Ama sinirli ya da üzgün olduğumda paylaşmamayı tercih ediyorum. Belki 1-2 kişiyle paylaşırım. Çok nadir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Paylaşmak her zaman iyidir. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Uzuntumu paylasmadigim gibi mutlulugumu da paylasmam

0|1
    0|0
  • Bilmem ben kıskanırlar kötü hissederler diye paylaşmıyorum dermişim..

0|1
    0|0
  • Artik mutsuzluk ve mutluluklarimi kimseyle paylasmiyorum:) Bir derdin varsa yuzde 20sinin umrunda olmaz yuzde 80i de senin o derdin olduguna sevindigi icin seninle ilgilenirlermiş. Ve mutlulugumu cekemeyen cok insan gordum. Bana faydalarindan cok zararlari dokundu.. Artik. Ne yapiyorsam kendime :)

0|1
    0|0
  • Zaten gerçekten mutluysan paylaşmada bir sakınca yoktur. Dediğin gibi mutluluk paylaştıkça çoğalır 😀

0|1
    0|0
  • Ben tamamen ruh halimle alakali. Anlatasim gelir anlatirim ya da firsat olmazsa soyleyemem falan ama kesinlikle saklamaliyim diye kendimi sartlamam. Oyle nazar deger falan kafasini biraktim yani onceden oyleydim

0|1
    0|0
  • Mutluluk tabiki paylaşınca çoğalır, fakat doğru insanla paylaşıcaksın seni önemsemeyen, kıskanan bir kişiyle değil. En çok annemle paylaşırım mutluluğumu en çok sevinende o olur.

0|1
    0|0
  • azalır o yüzden cimrilik kanımıza işlemiş

0|1
    0|0
  • paylaşmadan duramam, içimi kemirir.

0|1
    0|0
  • Çoğalmaz

0|0
    0|0
  • Çoğalır.

0|0
    0|0
  • Geçen birine çok mutluyum dedim. O da sen hangi dünyada yaşıyorsun dedi.

0|1
    0|0
  • Çoğalmaz dostum çekemeyenler bişey yapar illa aman😅

0|1
    0|0
  • Azalır

0|0
    0|0
  • hayır paylaşma nazar değer boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bence mutlulugu paylaşınca sonunda seni mutsuzluk buluyor
    bu zaman öyle bir zaman ki
    seninle mutlu olmuş gibi görünen arkandan kuyunu kazıyor

0|1
    0|0
  • Bu devirde mutluluk paylasmak elinde mumla benzin tankarine kosmak gibi insanlar iyi degil artik

0|1
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bize yetmiyor paylaşacak kadarını nerden bulacağız

0|0
    0|0
Yükleniyor...