Dışarıda Dudak Dudağa Öpüşen Sevgililer Görünce Ne Yapıyorsunuz_?

Ben görmemezlikten geliyorum rahatsız edecek kadar bakmak yakışık almaz zaten. Fakat içimden başka şeyler söylüyorum tabi
😂 Şimdi bugün yine öyle bir şeye denk geldim iki sevgili ikisi de bordo mont giymiş 😂😂😂 neyse öpüşüyolardı herkesin içinde yaşlı bir adam geçerken sizde ar namus kalmamış falan dedi bastonu vuracaktı nerdeyse 😂
Siz ne yapıyorsunuz bu durumda :d

2|4
61|115

En İyi Erkek Görüşü

• dışarda yapılmamasını daha dogru buluyorum. yapanları görüncede kafamı çeviriyorum. toplumumuz yeri geldiğinde hakaret boyutuna kadar bu konuda tepkilerini dile getirmekten çekinmiyor ama ne yazık ki sokakta bir kadın şiddete uğradığında birçoğu sadece seyrediyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 114

Kızlar Ne Diyor 60

• Ay hiç yakışmamışlar zaten diyip yoluma devam ediyorum, ama kıskandığımdan değil yani.

1|1
    0|0
  • Koalalar yine is başında diyorum.
    ya da iyice yaklaşıp pardon vakumculuk baba mesleğiniz mi diyorum 😂

0|2
    0|0
  • Ben görmezden gelirim genelde ama bir keresinde bir arkaşımla parkta yiyişen tipler gördük ve arkadaşım bakıp bakıp onları rahatsız etmekten hoşlannıyormuş çekirdeklerimizi aldık karşılarındaki banka geçtik çekirdek çitleyip bakışlarımızla rahatsız edecektik sözde. Yine yakındaki banklardan birindede erkekler oturmuş bunları dikizliyordu ben yeter ya ne iğrenç bir durum kalkalım bunları rahatsız etmek ne mümkün dedim kalktık. Dikizleyen erkeklerde kalkıp bizim peşimize takıldı bunllarda meraklı meraklarını gidelim diye düşündüler sanırım zor sıyırdık paçayı. Gördüğüm an kafamı çeviriyorum. Metroda falan biraz sorun olabiliiyor kafanı çevirsen nafile sağ sol hep aynı durumda

0|0
    0|0
  • https://youtu.be/n39CwUAIbmY
    Böyle beddua ediyorum😒

0|2
    0|0
  • Bakmadan ilerliyorum. 😄😄

1|0
    0|0
  • Kafamı çeviriyorum bakmıyorum napiyim afafagd 😄

0|1
    0|0
  • İyy oggg yapiom ahahhahah

0|0
    0|0
  • Bastonlu dayı sokakda karısını döven adam görse ayakları dötüne vura vura kaçar
    öpüşünce ar namus kalmamış
    yok yea

1|1
    0|0
    • 👏👏👏 :)

• @jack5 yolun açık olsun

• @cupiter sağol seninde

• Kafamı çeviriyorum

0|1
    0|0
  • asasdjk aynen ya bende görmüştüm öyle :D

0|1
    0|0
  • Ooooo yapıyorum gülüyorlar 😄

0|1
    0|0
  • Abartmadıkları sürece beni rahatsız etmez.

0|1
    0|0
  • şizofren yanım kabarıyor tehlikeli şeyler yapasım geliyor :D

0|0
    0|0
  • Hem utanıyorum hem de sinir oluyorum. 19 yaşındayım ama çocuğum daha 😀 önümde böyle şeyler yapılmasın. Kötü örnek oluyorlar. Evde yiyişsinlet

0|0
    0|0
  • Acıyorum 😂 evsiz gibi... Çok itici buluyorum

0|1
    0|0
  • Ters bir bakis sonra yola devam

0|0
    0|0
  • "Püüüü sizin suratınıza" diyorum ama içimden :D

0|0
    0|0
  • Ne dicez Allah cezanızı versin emii yonan tohumları obiyaşı diyip kaçıyozzz😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • görmezden gelirim. birbirini öldüren, tecavuz eden, eşiyle yan yana yürümeyen insanların olduğu bir ülkede. birbirini seven iki insan mı batıyor millete?

0|0
    0|0
    • Sokak ortasında afedersin üst üste bilmesinler gerisi bizim umurumuzda değil Göz zevkimizi ve ahlakımızı bozmasınlar çoluk çocuk geçiyor o yoldan. Kimse öpüşene bişey demiyor abartıp dozu kaçırmadıkları sürece

• Medeniyet adı altında ahlaksızlığı ileri görüş olarak görüyorsan haklısın 😂 😂 sen kimsin ki benden üst seviyede olduğunu düşünüyorsun? Türkiye gündemini sorsam cevap veremezsin hadi sokak ortasında ahlaksızlık yap sen

• Senin gibi ahlak yoksunu aşağılıklar yüzünden bu ülke by hallerde aşağılık seni

• Hicbisey bakmam

0|0
    0|0
  • Görmemezlikten geliyorum. Allah affetsin diyorum bunun gibileri

0|0
    0|0
  • Banane ne yaparlarsa yapsin lar dünyanın tapusu benim mi

0|0
    0|0
  • Gormemezlikten geliyorum ama kötü gorunuyorlar..

0|0
    0|0
  • Terbiyesiiiizleeer diye bagirip ayagimdaki ayakkabiyi firlatirim

0|0
    0|0
  • İğreniyorum vıcık vıcık

0|0
    0|0
  • hic görmedim, önümü zor görüorum zaten bide onlari mi secicem kalabalikta :D

0|0
    0|0
  • Cahillik

0|0
    0|0
  • Cevremde hiç öpüşen çiftler görmüyorum. Olur da görürsem eğer, görmezden gelirim.

0|0
    0|0
  • Esefle kınıyorum 😂

0|0
    0|0
  • Toplum içinde uygun bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    30
Yükleniyor...