Yorumlayabilir misiniz kahve falı bakabilenler?

Yorumlayabilir misiniz kahve falı bakabilenler?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şu sıralar kafanı kurcalayan önemli bir konu var. Hayatını negatif yönde etkileyen bir olay. Bu sorundan yakında kurtulacaksın. Daha durgun ve canını sıkan dertlerinden arınmış bir döneme gireceksin.

Ayrıca, sakladığın bir sırrın var. Belki ailenden, belki de arkadaşlarından saklıyorsun bunu. Sırrın ortaya çıkabilir. Sakladığın kişiler bunu öğrenebilirler.

1|0
    0|0
    • Ne gibi bir sır acaba. Sırrım yok ama :)

• Bilemem o kadarını :)
      Ben görüyorum, var bir sırrın.

Erkekler Ne Diyor 6

• genel manada fincanın çok temiz çıkmış sıkıntıların yok sakin bir hayatın var kafan dört parçaya bölünmüş ama bu bölünmeler senden kaynaklı fazla kafanı olaylara değmez için temiz feraha çıkacaksın temiz kalbin çok temiz sıkıntılarını atacaksın tez zamanda

1|0
    0|0
  • falinda bir kiz var yollariniz pek kesismiyor sanirim fazla bkamadim disardayim telden pek bisy belli olmuyor yollar var birkac tane ama hic biri cikilacak bir yol değil ama birtansi var nebilim bir cay davetimi ya da ozel bir davetmi yasayip gormen gerekiyor mujdeli bir haber alacaksin bir konuda adim atmissin ama daha sonuclanmamis bunu beklemelisin.#SabIrlI67

1|0
    0|0
  • 3. cü resimde çok garip bişey görüyorum.
    Bilgidiğin '' kahveyi bahane çay şahane '' diyor.
    Bildiğin çay bardağı var lan içinde

1|0
    0|0
  • aklın karışık netleştiremediğin şeyler var. karar ver.

1|0
    0|0
    • Ne gibi :)

• ne olduğunu bilmiyorum sadece çok ciddi bir durum değil bir gülümseme var ve eğer bir şey düşünüyorsan o yolun sonu açık.

• Sıkıntılısın, Tez zamanda düzelicek.

0|0
    0|0
  • ölcen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...