Lütfen yardım lütfen :( ?

Arkadaşlar yaptığım şeylerden zevk almamaya başladım stres altındayım iş yerinde bile mutsuz oluyorum düşündükçe hic birşey yapasim gelmiyo hayattan bunalmış gibiyim nasıl eskisi gibi olurum sizce :(

Güncellemeler:
Güncel
Gunvddd

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Hobi edinebilirsiniz, yeni uğraşlar her zaman iyi gelir insana, tatil imkanınız varsa tatil iyi gelebilir.. Neye ihtiyacınız olduğunu kendinizi dinleyerek bulmalısınız, yani sakinlik mi yoksa kalabalık gürültü mü sizi daha enerjik yapacak, ona göre de bir adım atabilirsiniz..

0|0
    0|0
    • Ya ya da şundan olabilir mi? Benim işyerinde mudur degisti bir bayan geldi benim arkadaşlarını isten çıkarttı kendi adamlarını ise aldı mudurle kavga ettim konusmuyoruz zaten kendi getirdiği adamlarla da hiç bişey ogretmiyorum konuskuyorumda akşama kadar öyle tek basimayim çok bunaliyorum artık hiç bir şeyden zevk olamiyorum

• Yok konuşmam onlarla daha geldiği ilk günden şef diye getirdi başimiza şeflik taşlamaya çalıştı mudur şef olarak almış güya onu bende şirketi aradım konuştum, sonra patron mudurle bu şefin ağzına S*cinca bunlar şimdi benle konuşmuyorlar ayaklarını denk aldilar

• Pardon

En İyi Erkek Görüşü

• senin ilacın bende iletişime geç benimle

0|0
    0|0
    • Neden ki?

• aynı problemleri yaşayan bir kaç arkadaşıma bizzat yardımcı oldum ve çok minnettarlar hala bana (:

• Bu uyuye mesaj gonderemezsiniz diyo?

Kızlar Ne Diyor 2

• Belkide sevgi eksiktir hayatında birilerini sevme ve sevilme ihtiyacından olabilir mi

0|0
    0|0
    • Sevgilim var çok şükür

• Yok ya ağustosta askere gidicem zaten tecilliyim bozdurup gidicem ama yanlarına bırakmadan da gitmicem patron arkamda onmudur arkadaşlarını çıkarıp kendi adamlarını soktu günah değil mi milletin ekmeğiyle oynamaya şimdi mudurle konusmuyoruz mesela daha bugün bana dedi ki yarın izinlisin suratima bakmiyo zaten bende dedim EyvAllah :D :D mudurde bayan. !!!

• Haklısın isten cıkartması kötü bir davranış herkes ettigini bulur oda o yollardan geçmiştir ama insanlığı unutmuş olmalı

• Yeni şeyler denemeye çalışın hobiler vs bulun? Yeni yerler görün ve yeni insanlar ile tanışın

0|0
    0|0
    • Ya ya da şundan olabilir mi? Benim işyerinde mudur degisti bir bayan geldi benim arkadaşlarını isten çıkarttı kendi adamlarını ise aldı mudurle kavga ettim konusmuyoruz zaten kendi getirdiği adamlarla da hiç bişey ogretmiyorum konuskuyorumda akşama kadar öyle tek basimayim çok bunaliyorum artık hiç bir şeyden zevk olamiyorum :(

• Ne saçma bir insanmış o kafasına göre insanları çıkarıp kendininkileri işe almak milletin ekmeğiyle oynamak falan... bu durumda yapabileceğiniz mesela bulabilirseniz yeni bir yerde işe girmek iyi gelebilir 0 dan bir başlangıç eğer yoksa da o insanlarla anlaşmaya çalışmaktan başka çareniz yok sanırım

• Yok konuşmam onlarla daha geldiği ilk günden şef diye getirdi başimiza şeflik taşlamaya çalıştı mudur şef olarak almış güya onu bende şirketi aradım konuştum, sonra patron mudurle bu şefin ağzına S*cinca bunlar şimdi benle konuşmuyorlar ayaklarını denk aldilar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...