İstanbul'da toplu taşıma nasıl?

İstanbula gideceğim. İlk kez tek başıma akrabalarımı ziyaret edeceğim. Toplu taşıma için ne tür bilet önerirsiniz? Nereden alınır ne kadar para yüklenir? Dikkat etmem gereken noktalar var mı?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul kart

Tüm metro ve tramway istasyonlarinda bulunan " biletmatik" te mevcut. 6 tl'dir

Ugrasmam diyorsan Her istasyonda bulunan bufelerden 7 tl'ye satın alabilirsin.

İstanbul kartı , metro, metrobüs, tramvay ve ieet otobus ve deniz vapurlarinda kullanabilirsin

1|0
    0|0
    • akbil ne oluyor peki yoksa o eskide mi kaldi merak ettim de. benim de bu sene yolum istanbula düşebilir sorayim dedjm.

• @üçgenpeynirr akbil 2015 ocak ayı itibariyle son ermistir. İstanbul kartin metal olanıdır.

Hiçbir yerde geçmez. Elektronik kart sistemine geçildi

• anladım teşekkür ederim açıklama için

En İyi Kız Görüşü

• İstanbulkart çıkar en azından aktarma indiriminden yararlanırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Merkezi yerlerden İstanbul kart almalısınız.. Ve bu karta istediğiniz miktarda yükleme yaparsınız.2 saat içinde ilk kullanımdan sonraki kullanımlar indirimli olur.

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin en gelişmiş toplu taşıması İstanbul'dadır. Akbil alacaksın, ilk gördüğün büfeden dolduracaksın. Her yer dolduruyor.

0|0
    0|0
  • Tenekeden don yaptır kendine; dolaşmaya çıkacaksan da ideal saatler hafta içi 10-15 saatleri ve 22 den sonra. Haftasonu ekmek almaya bile çıkma evden ;)

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma da zaten akraba oluyorsun milletle :D Akrabalarına gitmene gerek yok yani :D

0|0
    0|0
  • Istanbulkart alip para yukletcen

0|0
    0|0
  • Akbil kullanicakdin saten hemen hemen her durak yakinlarindan bulabilirsin. Aksam saatlerinde cok trafik olur otobusler de full dolu olur :)

0|0
    0|0
  • Öncelikle istanbulkart alicaksin sonra gidecegin yerlere dikkat ediceksin genelde metroyu kulan veya metrobus nerden nereye gidecegine bağlı

0|0
    0|0
  • Onca yillik. istanbulluyum nasil. oldugunu bilmiyom valla hic kullanmiyom. toplu tasima ama en son bildigime gore para aliyor soforler diye biliyom

0|0
    0|0
  • Akbil diye birşey var sende yoksa birinden bir kez de bana basarmisin dersin 😆

0|0
    0|0
  • İstanbul kart

0|0
    0|0
  • İstanbul kart al yeterli hangi semte geliceksin

0|0
    0|0
  • Çelik don giy gel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence bitane İstanbul kart edin... hangi vesaitle geliceksin bilmiyorum ama akbil gişelerinden bulabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...