#Yüzsüzler ve #200lüler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

#Yüzsüzler ve #200lüler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

İsteyenin Bir Vermeyenin İki Yüzü Kara! ---> Kati Surette Yanlıştır!

Msn Messenger İkonu! :D

Göötünü Yüzüne Germiş İnsan Modelidir! :D

Hepimiz 100'süz İnsanları Sevmeyiz! Ulaan Peki Sen Sevmiyorsun Değilsin? Ben Sevmiyorum Değilim? Hangimiz 100'süz? Diye İkileme Düştüğüm Durumdur..

200'lü Modelleri Var Bunların Görüldükleri İlk Uygun Mahalde Arabayla Ezilmek Suretiyle İnsanlığa Faydalı Bir İcraat Yapılabileceğini Düşündüğüm Tiplerdir.

Genelde Hedefini Gerçekleştiremeyen Erkek ve Kadınlarda Görülen Durumdur!

#Bkz. İstediğini Alamayan Erkek ve Kadın Modeli!

#Bkz. Kuyruk Acısı!

#Bkz. Ciğerci Kedisi!

Kendi Yaptığı Hataları Başkası Yapmışçasına Nadirde Olsa Suçlayan Genelde Değil Sanki Hatayı Yapanın Kendisinin Olması Sanki Hiçbir Hatası ve Suçu Yokmuş Gibi Davranan İnsandır.

Nitekim Bana Göre: Israr Eden İnsan Yüzsüzdür!

Her Durumda Değil, Hayati Durumlar Hariç Diğer Tüm Durumlarda..

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @Sonra_danGurme @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @blackcurse @Kızılcıkk @minik_şirine @omubenmi @pizzaşığı @RenkliRuya

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• İkiyüzlü insanlardan nefreg ediyorum oldum olası neysen o ol abi küfür etceksende yüzüme et

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle bu iki yüzlüler daha çok istediklerini ele alamadıkları için böyle bir yüzsüzlük yapıyorlar. Birde iki tarafın çıkarlarından da faydalanmak için böyle bir yola başvururlar. Bunların erkek modelleri vardır. Onlar kıvırtan kadınlardan beterdir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanın kendisine saygısı olmalı. Kendine saygısı olmayanın yapacağı şeydir yüzsüzlük veya iki yüzlülük bence.

0|1
    0|0
  • En nefret ettiğim insan tipi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şu anda dünyada en çok 200yüzlü insan Türkiyede.. Çünkü hem ağmak hemde koyun olduğu için..

0|1
    0|0
Yükleniyor...