Sizce ülkemizde en çok ne prim yapıyor?

Bana göre en çok din prim yapıyor bu ülkede. Ülkeyi yönetenler olsun, içinde yaşayanlar olsun insanların inancını sömürüyor.

Bakın bu siteden çok ufak bir örneği.
Sizce ülkemizde en çok ne prim yapıyor?571 rakam değil sayıdır, bilinçlendirelim herkesi. :/

Güncellemeler:
Prim verdiğiniz şeyleri ve bunlarla prim yapan insanları iyice gözden geçirin. Bu insanlar ne sizi, ne dininizi ifade edebilir temsil edebilir.

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

• Mağdur edebiyatı çok prim yapıyor. Herkes haklı ve ezilen taraf. En kötü olayları onlar yaşıyor, en çok onlar çekti.. en çok onlar ağladı blabla. Böylece duygu sömürüsü yapan mağdurumuz herkesi kendine tarafına rahatça çekebiliyor, duygularla oynayarak.. Birde bu tiplerin bir ortak özelliği hem suçlu hem güçlü olabilmeleri. Haksız oldukları zaman bile zeytinyağı gibi üste çıkabiliyorlar. Nasıl başarıyorlar inan fikrim yok..

Dediğin gibi dinde bir prim aracı ülkemizde, kesinlikle katılıyorum. Fakat din üzerinden bile sözde mağdur kitleye oynanmıyor mu? Dolu örnek var.

0|1
    0|0
    • Sözde mağdur kitle oldukça egoist ve bencil olmalı, yoksa kendi sorunlarını bu kadar büyütmeleri anlamsız geliyor. Bu kadar prim yaptıklarına göre birazda zeki olmalılar veya onlara prim verenlerin zekasında sorun vardır.

Elbet bir gün bir şeyler değişecek ama etkisi uzun bir zaman sürecek gibi.

• Ee biraz zekiler tabii, ne kadar insanı ayakta uyutuyorlar düşünsene. Bazı korku unsurları vardır bunlar insanları kontrol etmeye yarar. Bkz: din. En baştakiler bunun farkındalar, böylece prim elde ediyorlar..

Teşekkür ederim <3

• Rica ederim abla. :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kalcada guzel pirim yapar oldu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İkinci sırayı da çıplak bedenler takip ediyor.

0|1
    0|0
  • Tabi ki din.

0|1
    0|0
  • Sayısalcı konuştu 😑😑😑

Bence bu ülkede en çok din ve mayolu kadınların çektiği klipler prim yapıyor.
    Ne kadar da tezat be

0|1
    0|0
    • Yoksa kimse bana
      dan dan, mış mış gibi şarkıların Joker feat. Ceza - Çocuklar P2 den çok dinlenmesini açıklayamaz.

• Son Feci Bisiklet de az dinleniyor :/

• Din kesinlikle yoksa ülkenin %60 ının aptal olmasının başka bir açıklaması olamaz 😲

0|1
    0|0
  • Prim yapan Çıplaklık

0|1
    0|0
  • Siyaset

0|1
    0|0
  • Tartismasiz din. Inanclarimizi bile ozgurce yasayamaz olduk

0|1
    0|0
  • Kesinlikle DİN

0|1
    0|0
  • Aynen öyle dostum herkes dini kullanıyor 👊🏻👊🏻

0|1
    0|0
  • Tabiki din

0|1
    0|0
  • Kendini "sergileyen kadın" prim yapar sesi kötüyse bile şarkıcı olur oyunculuğu kötüyse yinede oyuncu olur bu erkek içinde geçerli bir uzun boy kas tamam ünlüsün el salla

0|1
    0|0
  • Siz ne okuyorsunuz üniversite'de merak ettim?

0|1
    0|0
    • Neden bunu merak ettin?

• Anladım teşekkürler düşüncen için.:)
      Bilgisayar mühendisliği okuyorum ben

• Rica ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...