''Türk kızı'' deyince, aklınıza ne geliyor?

Nişanlısı askere gidince onu aldatıp burda sorular sormaktır (%50 si böyle genelleme yapmadım :) )
Yanındaki erkeğe hesap ödetirken içten içe sevinmektir.
Egoölçer bir alet olsa, aleti kırabilecek egoya sahiptir.
Starbucks, gloria gibi bir mekanda oturunca kasılıp 1 çay ile 4 saat oturmaktır. (sanki millet bir Kahveye 5 lira ödüyorda kendi 5000 lira ödüyor)

Hep daha lükse özenmek elindekiyle yetinmemektir.
Erkekler neden iç güzelliğe bakmaz deyip yakışıklı, kaslı, zengin erkek istemektir.
Sözde en vatan severler olup kendine İtalyan erkek yakıştırmaktır. (hepsi böyle)

Bence yazıp ''Ayyy biz kızlar zengin erkek değil karakterli erkek istiyoruz'' deyip gece gündüz zengin Berkecan la olmaktır. (%95 i böyle)

Mini etek giyince tecavüze uğramış hissine kapılmaktır.

Ayda bir kez taksime çıkar kendini sosyete taksimi ise dünyanın merkezi sanmaktır.

karnı tok olsa dahi Cafede menüyü eline alınca en pahalı şeyi istemektir (maksat hesap girsin çocuğa)
Pahalı araba görünce sahibi ile kesişmektir.
herkese mavi boncuk vermektir :D sdfsd
Seks konusunda soru soran erkeğe sapık iğrenç demektir.
ofsayt nedir hala bilmemektir (bileni varsa cinsiyet değiştiririm.)

geçen defa cinsel yaşama yazmıştım. düzelttim :)

0|1
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi yasiti erkeklerden hoslanmayip hep 2 üst sınıftaki buraklara asılmaktır asdfdsasdff

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir kere ofsaytı biliyorum. İkinci olarak bu söylediklerinin çoğuna katılmıyorum. Diğer kızları geçtim, ben bile bizzat bunlara uymuyorum. Çok saçma geldi yazdıkların, kusura bakma. Böyle kişiler yok demiyorum, varlar ama sen de herkesi onlardan sanmışsın. Erkeklerde de böyle olanlar var ayrıca.

1|1
    0|0
  • Umarım bunlar çoğunluğu yansıtmıyordur doğruysa çok Üzücü.. Ailelerin küçük yaşlarda sorumluluk vermemesi hayata geç atılma maalesef toplumumuzda birey olmaya engel oluyor

0|1
    0|0
  • Trip atmak

0|1
    0|0
  • Goruslerinin geneli maddiyatla ilgili ama ben sevgilime her ihtiyaci oldugunda borc verdim geri de almadim hediye falan aldim bu neyin genellemesi

1|1
    0|0
  • Çok mu yaralısın knk? Türk kızlarına karşı bir garezin mi var?

1|1
    0|0
  • Cok iyiyiz ya😅👍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yerme nan o kadar 😡
    Bizim anamiz bacimiz ve karımız olan kişiler bunlar. .. İleride anne teyze nene olacak bladerim. .. :( Bence yine de Türk Kızı olsun da çamurdan olsun sana inat nan 😡 :-) ♥

0|1
    0|0
    • abi genelleme yapmadım :D senin o dediklerin andolu kadınlarıdır. bunlarla karıştırma abi :)

• Tamam ;-) dayak bulunca kaç aferin baban iyi ogretmis ahahaha :-D

• (burda değilim kaçtım ben sdf: :D )

• şu olaya şok olmuştum, arkadaşım askere gitmişti evlenecekti döndüğünde, adam cepheden cepheye koşuyordu zaten kafayı yemiş. Sevdiği kız buna terhisine az kala kendi düğün davetiyesi gönderiyor, arkadaşım şakağına sıkıyor mermiyi haliyle ölüyor. Çoğu (hepsi değil) dünyanın kendi eksenlerinde döndüğünü sanıyor. Gözleri aşırı yüksekte, paran varsa iyisin.

0|1
    0|0
    • "Bence yazıp ''Ayyy biz kızlar zengin erkek değil karakterli erkek istiyoruz'' deyip gece gündüz zengin Berkecan la olmaktır. (%95 i böyle)"Karakter arasalardı bu kadar kadın dayak yiyip cinayete kurban da gitmezdi...

• aynen abicim. ağzına sağlık :)

• bakire olmayan geliyo türk degilim

0|2
    0|0
  • Kapalı kızların kufrle konuşup sigara icmesi :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...