Arkadaşlar hatırlarsanız TC ZIRAAT BANKASI. TÜRK KIZILAYI, TC MERKEZ BANKASI vs gibi gibi ülkemizde TC ler ve kızılaydaki Türk kelimeleri 2013 yılında kaldırıldı okullardan ise Andımız kaldırıldı bu konular hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum? Ayrıca hiç bir partiye mensup değilim bilginiz olsun bana şucu bucu gibi tabirler ters hepimiz insanız sonuçta görüşlerinizi alabilirmiyim teşekkürler.

Güncellemeler:
Arkadaşlar hatırlarsanız TC ZIRAAT BANKASI. TÜRK KIZILAYI, TC MERKEZ BANKASI vs gibi gibi ülkemizde TC ler ve kızılaydaki Türk kelimeleri 2013 yılında kaldırıldı okullardan ise Andımız kaldırıldı bu konular hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum? Ayrıca hiç bir partiye mensup değilim bilginiz olsun bana şucu bucu gibi tabirler ters hepimiz insanız sonuçta görüşlerinizi alabilirmiyim teşekkürler.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ulkemizde baska milletler de var ondan bence. Eski Osmanliyi diriltmeye çalışıyorlar. 600 yillik saltanati ornek alıyorlar

0|0
    0|0
    • Saçma bence burası Türkiye Cumhuriyeti değil mi?

• Allah korusun ulkemizi. Hainlerin yapacaklari kotulukleri kendi baslarina cevirsin.

• Bu bayrağın altında yaşıyorlarsa seve seve saygı duyacaklar duymazlarsa durduruyorlar zaten Şu an :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Nereden kaldırıldı?
    Logonun üstünde TC yazmıyor mu? İyi bakın.

marka123blog. files. wordpress. com/.../zb_logo. jpg

0|1
    0|0
    • Logodan bahsetmiyoruz kardeşim yanındaki TC den bahsediyoruz logodaki doğru düzgün görüşmüyor bile onu bizde biliyoruz

• Evet Türkiye Cumhuriyeti. Bunu illa ki her alanda belirtmeye gerek var mı? Zaten evrensel olarak buranın T. C olduğu kabul edilmiş.

• Kabul etmeyenler var ama buna ne diyeceksin?

Yükleniyor...