Milliyetçi birisiyim? detaya?

Irkçı birisi değilim, ama Vatanıma milletime bağlı birisiyim aşırı derecede, hayatımdada 1 kişi oldu tek 2-3 kişi daha olmak istedi ama görüşünden dolayı yer vermedim hayatımda... Hayatımda benim gibi vatanına milletine bağlı birini istiyorum.. sizce doğru mu düşünüyorum yanlış mı? farklı görüşlere yer vermeli miyim? yorumlar için teşekkür ederim.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence doğru bir düşünce yapısı. Çünkü ben de öyle bir eş isterim. Vatan namustur diye düşünüyorum. Aynı düşünce yapısında olmayan biri ile anlaşmak beni ve karşımdaki kişiyi zora sokacaktır mutlaka.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aile içinde görüş farklılıkları illa olur üstünde pek durulmuyo ama eşini ona göre seçmeye çalışmakta haklısın daha çok sevmene sebep olur aksi hâlde konular geçerse yadırgar ve yabancılaşabilirsin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Elbette kafana uyan seninle aynı duyguları paylaşacak bir hayat arkadaşı istemen çok doğal. Ama sırf bu özelliği yüzünden birine kaptırma kendini başka kriterleri de göz önünde bulundur. Şöyle söyleyeyim ölümüne milliyetçi olan ama aynı zamanda ölümüne tembel olan bir kızla evlendin diyelim, evin her yerinde Türk bayrağı varken aynı evi bok götürür. Dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • vatanını milletini sevmeyenden kimseye hayır gelmez ırk önemli değil ama önce kendini ülkesini sevmelidir bencede

0|0
    0|0
  • Sadece kendi görüşünden olan insanları etrafina toplaman başka fikirlere yaptığın kustah lik ve saygısızlık olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...