Siz bu olaya ne diyorsunuz?

Bana göre çok güzel bir davranışSiz bu olaya ne diyorsunuz?

1|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• İşte olması gereken bu. Peygamberimizin zamanında da böyle değil miydi? Mescitlerde uyuyan ve hatta saflar arasında dolaşan kediler vardı. Hayvanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.. çünkü en aciz en zavallı canlılar onlar. Peygamber de kedisi müezza elbisesinin üstünde uyuya kalınca sırf onu uyandırmamak için elbisesini keserek kalkmış.. kedi köpek yiyen, hayvanları acımasızca öldürüp ticaretini yapan sözde medeni devletler bir de İslamiyeti beğenmezler.. tebrik ediyorum bu şahsı 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çoğu insan bu hayvanciklara pis diyerek cekinsede bazilarindan daha temiz ve iyi yürekliler.

1|0
    0|0
  • Bence de güzel bir davranış.

1|0
    0|0
  • Mescitler, camiler, namaz kilma haricinde, insanlarin oturup muhabbet etmesi, toplumsal sorunlari islemesi, ve cesitli munazaralarin yapildigi yer olnasi gerekir. Gayet dogal bir tutum olmus guzel olmus. Bizde cami kutsaniyor, oturulmaz yatilmaz konusulmaz vs diye

1|0
    0|0
  • işte gerçek islamiyet ve yaşayan kişi :D

1|0
    0|0
  • Helal olsun hocaya 😄

1|0
    0|0
  • abicim ya ben anlamıyorum nasıl destekliyorlar bu durumu, hayvanın oldugu yere melek girmez ya hayvanları sen nasıl olurda camiye sokarsın birde imam bu adam he?

0|0
    0|0
  • Bisey demiyorum

0|0
    0|0
  • Nays kanks

0|0
    0|0
  • Bence yanlış o kedilerin insan sağlığına verdiği zararı kim açıklayacak! Dışarıda bir kulübe yapsalar tamamda bu sekilde olmaz bence

0|0
    0|0
  • islamda görmedigimiz şeyler

0|0
    0|0
  • güzel görüntür ama temizlik acısından uygun degil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...