Yarın bildiğiniz üzere okul başlıyor ancak benim okul hayatım iyi gitmiyor arkadaş edinmedim çünkü benim konuştuğum dilden konuşmuyorlar ve kültürsüzler köy dışına dahi çıkan yok ben de tek takılırım ancak gelip laf atan falan oluyor bende sinirli bir insanım bir gün birini dövecem ama ne zaman tenefüslerde sınıfta oturup kitap okuyom laf atıyorlar tualete gidiyorum laf atıyorlar ne yapayım şimdi ben bunlara?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• tak kulakligi kimsenin yuzune bakma

0|1
    0|0
    • koduğumun okulunda telefonu yasakladılar var mı böyle birşey ya o kadar istanbuldan buralara köy okuluna gelirsem olacağı bu

• kötü bir durum. ben telefonum olmasa okulda ölurdum heralde

En İyi Erkek Görüşü

• Derse başladığınızda ilk ders ilk dakika hocandan izin sınıfa duyuru yapabilir miyim de. Fazla kibarlığa girmeden ama aynı zaman da kaba da olmadan gayet sakin ve kararlı bir şekilde sana yaptıkları terbiyesizlikleri hatırlat. Sonra da bundan rahatsız olduğunu söyle. Son olarak eğer böyle yapmaya devam ederseniz ne bu dünyada ne öteki dünyada hakkımı size h elal etmem de. İnsan olan anlar olmayana da ne söylesen boş zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fazla umursamaz olursan bir süre sonra rahat bırakırlar seni

0|1
    0|0
  • Hicbiriyle konusma aynı seyleri bende yasadım

0|1
    0|0
  • takma diyeceğim ama takmamak o kadar kolay değil Sabırlı Olmanı diliyorum

0|1
    0|0
  • hiç takma bir süre snra sıkılıp dururlar emin ol bizim sınıfta bir çocuk çok yaramazdı hep espri yapıyodu biz onu takmadık en snda sınıftan çıkıp gitti ymn ederim snde takma bir süre snra dururlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...