Büyü bozacak hoca arıyorum bilen var mı?

Büyü bozacak hoca arıyorum bilen var mı? yardımcı olur musunuz?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yok yavrum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok çok faydasını gördüğüm, piyasa da şarlatan dolandırıcı yalancı çok iken umutsuz bir anımda yıne bu siteden bir arkadaşın yazısı ile tanıştığım bir hoca var. Bunu gerçekten işinin ehli olarak yapan biri, ben gerçekten içinden çıkılmaz çok zor bir durumdaydım, Allah kendisinden miluon kere razı olsun Allah ın izni ile kurtardı beni. Biliyorum ki çok zorda olan insanlar vardır amacım bunu yaşayan biri olarak yol gösterebilmek. Numara paylaşamıycam ama mail adresini yazıcam mutlaka yönlendirirler ordan. Allah herkesin yardımcısı olsun.
      kilinchatice52@gmail. com adres bu

• 26gün

Her türlü dolandırıcı şarlatana denk gelen biri olarak, yıllardır derman aradığım bir durumum vardı, tabi ki genelinde olduğu gibi "hocalık değildir, yok psikolojiktir" diyen zihniyetler çok oldu ama yaşayan bilir bunun ne derece zor bir durum olduğunu. Fazla uzatmiyim arkadaşlar derman arayan herkese ve herkes okusun görsün diye yazıyorum. Bu konularda üstüne asla ama asla kimse olamaz bu kadar da net konuşuyorum. Allah milyon kere razı olsun kendisinden, mail adresi yazıcam sizlere oradan ulaşabilirsiniz hocamıza. Mevlam zor durumda olan çare bulamayan herkesin yardımcısı olsun..
      damlaakarapinar@gmail. com

Erkekler Ne Diyor 1

• Haydar Dümen Hoca iyi diolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğru yerdesin. 😹

0|0
    0|0
Yükleniyor...