Aamir Khan filmleri izliyor musunuz?

Hani duygusaldı hani herkes hüngür hüngür ağlıyordu alakası yok =(
Oturdum 3 saattir Ghulam'ı izliyorum millet saatlerce ağlamış bende tık yok ağlamak için izlemiştim oysaki;
Şimdi birde PK ile 3 İdiots izleyeyim =)

0|0
14|24

En İyi Erkek Görüşü

• Oyunculuğunu beğeniyorum, gerçekten hakkını veriyor. Ama tanıdığım çoğu kız arkadaşım o adama aşık o yüzden biraz da kıskanıyorum. ☺

3|0
    0|0
    • Benim çevremde ki herkes aynen dediğin gibi aşık ölüyorlar adama ben ilk kez izledim fena değil ışte

• Benim Adım Khan izledim harika bir film ama Aamir Khan oynamıyor o filmde

• Ben karıştırdım o zaman pardon. Orda ki adamı Amir Khan diye hatırlıyorum ama değilmiş. ☺

En İyi Kız Görüşü

• Ghulam'i duymadim.
    Her cocuk ozeldir'de cok etkilenmistim.3 idiots da her duyguyu barindirip insani karmakarisik ediyor. Yani ulkesindeki olumsuzluklari cok guzel dile getirdigini dusunuyorum.

3|0
    0|0
    • Birazdan 3 İdiots izleyeceğim bakalım ne çıkacak Ghulam'dada bölgesindeki sorunları anlatıyor.

Erkekler Ne Diyor 23

• bütün filmleri aynı.. toplumsal mesaj , aile , hint kültürü..
    bide klasik hint filmleri olayları war.. dans eden insanlar , açılan popolar..

1|0
    0|0
    • Yoooo adam sisteme karşı sadece, sistemin kölesi olmamış hiçbir filmi aynı değil. Hepsi farklı sorunları ele alıyor. Adam boş film yapmıyor diğer aktörler gibi.

• @Morstiletto filmlere boş demedim :) sadece hepsinde mantık aynı.., çağan ırmağın hep ağlatması gibi :) örnek veremek gerekirse 1'inde toplum üniversite mezunu olmasını dayatıyor statü için makine müh.. diğerinde ise toplum aynı din ve mezhepteki insanların ewlenmesini dayatıyor..
      Filmlerine kötü demiyorum boşta değiller ilk izlendiğinde çok güzeller ama 2. ve 3. sünde şaşırtmıyorlar veya beklentinin üzerine çıkamıyorlar. :)

• 3|0
    0|0
    • Adama lafımıs yook millet ölüyorda Aamir Khan filmleri diye =)

• Üç idiot ile her çocuk özeldiri izledim ;)

1|0
    0|0
  • Ağlamalıl filmler değil ama izlenmesi iyi olur

2|0
    0|0
  • Ghajini yi izle ondan sonra da Jab tak hai jaan ı izle o da shahrukh khanın ağlıyomusun ağlamıyomusun ;)

1|0
    0|0
    • Başladım zaten adamın tüm filmlerini izlemeye 53 tane kaldı :)

• Hem birbirlerine benziyorlar hem de soyisimleri full aynı karıştırıyorum =)

• Valla ben yıllardır hemen hemen bütün filmlerini izlediğim için hepsinin pek karıştırmıyorum ;) ama sana tavsiyem Aamirin değil shahrukhun filmlerinden başlaman ;)

• Evet izlerim

2|0
    0|0
  • Ghajiniyi izle benim gibi bir duygusuz bile hüzünlendi :D

2|0
    0|0
  • Eskiden izlerdim

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Evet izlerim. En etkilendiğim filmlerden ikisi 3 idiot. bir de ghajini

2|0
    0|0
  • severim :)

2|0
    0|0
  • Keyifli...

2|0
    0|0
  • Çok iyi filmler zaten bu kafa ile izleme sen

2|0
    0|0
  • Ghajini izledim sadece.

1|0
    0|0
  • ivit tibikide.

2|0
    0|0
  • 3 idiots ve Ghajini yi aynı gün izleme de ne yapıyorsan yap 😃

2|0
    0|0
  • ağlamaklı değilde güzel :) PK en son çıkardığı film ve beğenerek izliyorum :)

2|0
    0|0
    • Onu izleyeceğim bir arkadaş var 6-7 kere izledi öve öve bitiremedi izleyeceğim bugün =)

• hah evet :) doğru cevabı bulacaksın izleyince :)

• hayır izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Don2 harika filmlerinden biri unutulmazlar 😊

1|0
    0|0
  • Kızlar tarafından abartıldığını düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Seve seve 👍👍👍

2|0
    0|0
  • sende boğaza gidip patso yiyenler gibisin khan diyince derhal "Fanaa" izle derim ağlama garantili... ay dur bende izliyim birazdan...

1|0
    0|0
  • Adami tanimiyorum bile sadece adini biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• izlemiştim bir filmini harikaydı

3|0
    0|0
  • Ghulamı çok beğendim ben

3|0
    0|0
  • Ağlamak içinse onlarda da pek ağlamazsın

1|0
    0|0
  • Ghulam hiç ünlü olmayan ortalama filmlerinden biri niye 3 idiots, Taare zameen par ve pk gibi filmleri varken onu izledin?

1|0
    0|0
  • Beğenerek izliyorum 👍👍

2|0
    0|0
  • Ben bir pk da aglamistim

1|0
    0|0
    • İzliyorum yeni başladım =)

• Ghajini neydi öyle ya kırdı geçirdi bizi vallahi arkadaşlarla izliyorduk erkekler bile duygulandı :/

2|0
    0|0
  • Johnny depp filmleri varken onu niye izliyim

1|0
    0|0
  • Ghajiniyi izle dikkatlice

2|0
    0|0
  • evet bayılıyorum onun filmlerine ya özellikle pk müthiş mutlaka izlemesin. fanada öyle

1|0
    0|0
  • Ghulam izlemedim hiç fakat ghajini 3 idiots favorim Peekay'i sevdim :D

1|0
    0|0
  • Hepsini izledim diyebilirm bnde aglamam ama hicbir filminde herkes salya sumuk oluyo

1|0
    0|0
  • Filmlerini sevmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...