Birine bir şey anlatıp pişman oldunuz mu?

Aileme hayatımda birinin olduğunu söylediğim andan beri zindan hayatı yaşıyorum. O kişi beni terk etti. Terk etmesine değil de ailemin söylediği laflara yanıyorum. Sen kendini kullandırdın, seni kullanıp attı gibi cümleler kurmaları çok zoruma gidiyo. İnsanın bir takım duyguları olabileceğini idrak edemiyorlar. Kim olursa olsun terk edildiğinde acı çeker ya, bunun adı namussuzluk olmuş ailemin gözünde. Ağladığımda erkek düşkünü oluyorum. Bir erkek için değil de hayal kırıklıklarıma ağlıyorum oysaki.
Sizde de oldu mu? Birine sırrınızı açtığınızda hep o zayıf noktadan vuruldunuz mu? Ben mesela o insana ailemle bazı sorunlar yaşadığımı anlattığımda da hep bu noktadan yaralardı beni. Çok saçma hatalarım oldu. Siz sakın yapmayın. Kimse sırrınızı anlatmayın. O sır sizi esir alır anlattığınızda. Şimdiki aklım olsaydı ne aileme sevdiğimden bahsederdim, tabi evlenmeye az bir zaman kalana kadar, ne de sevdiğime ailemden bahsederdim. Şu an ömrüm boyunca kullanılmak lafını duycam ve bu kelime söyledikleri en güzel kelime. Dahası var da anlatamıyorum derdimi.
Sıkıntınız içinizde yaşayın anlatmayın en sevdiklerinize derdinizi. Her iki durumda da üzüleceksiniz zaten. Ama insasanlarin sizi zaaflarıyla vurması daha çok yaralayacak.


1|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...